כסאות למשרד

כסאות למשרד

היתרון ביצירה סביבה עבודה נוחה לעובדים ברור מאוד: העובדים יוכלו ליהנות מפינות עבודה נוחות ומאורגנות כראוי, בעלות חלל נעים לעבודה. הדבר יגדיל את שביעות הרצון של העובדים ואת הפרודוקטיביות של העובדים. לכן ,כאשר באים לבחור כסאות למשרד יש צורך לשים לב לכמה פרמטרים עיקריים.

אני עובד הכי טוב כשנוח לי

הפרמטר הראשון הוא נוחות כמובן. אנו מבלים שעות רבות בישיבה בעבודה וחייב להיות לנו נוח. מלבד רכות חומרי הגלם של הכיסאות למשרד, חשוב שהכסא יהיה מותאם לגוף האדם בצורה שיאפשר ישיבה ממושכת ונכונה על הכסא. ישיבה על כסא שלא מתאים לצרכים שלנו יכולה לגרום לכאבי גב, שכמות, צוואר ורגליים ולבעיות ביציבה ונזק לעמוד השדרה.

בוא נמדוד כסא

הדרך הטובה ביותר להחליט אם כיסאות למשרד הם נוחים ויעילים היא לשבת עליהם. רצוי לקחת עוד אדם בעל מבנה גוף שונה וביחד איתו ללכת ובדוק את הכיסאות. נסו לשבת על הכיסאות כמו שתשבו עליהם בשעת העבודה. הישענו עליהם לאחור, הניחו את אמות הידיים על מסעד הכסא ועוד. בצורה כזאת תהיו בטוחים שאתם רוכשים כסאות למשרד נוחים ואיכותיים.

כיסאות למשרד מתכווננים

יש לוודא שהכיסאות שבחרתם למשרד מתכוונים. משמע הדבר שניתן לשנות את זווית המשענת ולהגביה במידת הצורך את מושב הכיסא. משום שאתם רוכשים כיסאות למגוון אנשים במשרד, על הכסא להיות בעל היכולת להתאים את עצמו למגוון האנשים העובדים אצלכם.

ריפוד הכיסא

כיסאות למשרד יתלכלכו עם הזמן ולכן מומלץ לבחור כסא שמרופד בבד נושם, בד שהוא קל לניקוי וחסין אש.

עיצוב כיסאות למשרד

מראה אחיד של כיסאות למשרד המותאם לשולחנות המשרד וספריות האחסון במשרד, יוצר מראה מסודר ורציני. אחידת בעיצוב תורמת לסדר בעין ואיך שנהוג לומר, סביבה מסודרת – מחשבה מסודרת. יחד עם זאת אחדות בריהוט אין משמעה פריטי ריהוט באותו צבע.יש לבחור פריטים בעלי צבעים משלימים, או בעלי צבע מתאים,היוצרים ביחד מראה אחיד ונעים לעין.

זכרו, כיסאות למשרד הינם פריט ריהוט משרדי הנועד להקנות מקום נוח לעובד לשבת. על כלל הרהיטים במשרד להיות פונקציונאליים ויחד עם זאת ליצור אוירה של סדר ונעימות, בכדי שיהיה נעים להגיע כל בוקר לעבודה.

קרא עוד : שולחן משרדי

×

עגלת קניות