אחד התנאים החשובים ביותר שמשפיעים על איכות ואווירת העבודה במשרד הוא איכות של כסאות משרדיים במקום העבודה. כאשר בוחרים כסאות משרד עליכם לוודא כי מדובר בכסאות איכותיים ונוחים לישיבה משום שהעובדים שלכם יצטרכו לשבת עליהם שעות על גבי שעות. סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה לכם מגוון סוגים של כסאות למשרד, שיכולים להתאים בצורה מצוינת ואופטימאלית למשרד שלכם, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית.

 • כסא מחשב, כסאות מחשב מומלצים

  כסא מחשב, כסאות מחשב מומלצים (25)

  אמרתם משרדים, אמרתם מחשבים. אמרתם מחשבים, אמרתם כסאות מחשב - אמרתם כסא למחשב? אמרתם סטטוס מערכות ריהוט משרדי. כל עובד משרדי שיושב ליד או מול מחשב אישי, כדי שיוכל לעבוד באמצעותו ולנהל את סדר היום שלו, זקוק לכסא מתאים וראוי. כסאות למחשב הם פריטים בסיסיים והכרחיים בכל משרד וכוללים מספר מרכיבים שיכולים להפוך את חיי העובדים, המנהלים ויתר האנשים בחברה, לטובים יותר. סטטוס מציעה לכם כסא מחשב איכותי במבחר רחב של עיצובים לבחירתכם.

  כסא מחשב אורטופדי

  אתם מבלים שעות מול המחשב במהלך יום העבודה, בין אם מדובר במשרד, לבין אם מדובר בבית וחשים בכאבים בגב התחתון. בחירת כסא מחשב אורטופדי איכותי יעניק לכם חווית ישיבה נעימה לטווח ארוך יותר. נכון, הכסא מחשב הפך להיות החבר הכי טוב של האדם, כאשר שוהים את רוב שעות היום בעבודה ולאחר תקופה הכסא עלול לפגוש את שקע הגב התחתון ולעורר כאבים לא נעימים כלל. על מנת למנוע כאבי גב חשוב לבחור כיסא נוח בהתחשבות מלאה בצרכי הגוף. כסא אורטופדי הוא ללא ספק יכול לשפר את איכות החיים בישיבה ממושכת מבלי להרגיש את הזמן. כיסא בעל כיוונון, נדנוד, איכות ריפוד לישיבה ממושכת מבד אוורירי וכו'. אנו בחברת סטטוס ריהוט משרדי בעלי ניסיון רב בתחום הריהוט משרדי ובמבחר כל הכסאות, מכסאות אורח, עד כסאות משרדיים. יחד עם הצוות המקצועי שלנו נדע להתאים ולהמליץ לך את הכסא שישדרג לך את שהות שעות עבודה לטובת מניעת כאבי גב. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהקטלוג כסאות מחשב שלנו ישירות מהיבואן!
 • כסאות לחדר ישיבות

  כסאות לחדר ישיבות (33)

  כסאות לחדר ישיבות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב של חדר ישיבות ויצירת רושם חיובי ואיכותי לחדר בו מתקבלות ההחלטות המרכזיות ביותר בכל עסק וחברה. מלבד יצירת רושם, כסאות לחדר ישיבות כמובן צריכים להיות נוחים ופרקטיים עבור הנוכחים. כסאות הם מן הסתם הרהיטים השימושיים ביותר בכל מקום עבודה משרדי ולכן כאשר בוחרים ריהוט משרדי לחברה יש לבדוק היטב את עיצובי הכסאות, נוחות הכסאות והמחירים. כסאות משרדיים צריכים להיות נוחים כדי שיהיה אפשר לשבת ולעבוד בנינוחות וללא כאבי גב או אגן כתוצאה מישיבה ממושכת.

  סוגי כסאות לחדר ישיבות

  העובדה שכסאות נמצאים במקומות רבים במשרד מובילה לכך שיש מגוון רחב של כסאות משרדיים. ישנם כסאות המתנה, כסאות לעובדים בדלפקים, כסאות לחדר עבודה, עמדות עבודה משותפות, כסאות מנהלים וכמובן - כסאות לחדר ישיבות, שנועדו הן לקיום פגישות עבודה פנימיות ולאירוח לקוחות. לכל מקום יש את הכסא המתאים לו. כאשר בוחרים ריהוט משרדי ניתן להתאים כסאות מרופדים יותר או פחות, כסאות מסתובבים, כסאות עם ידיות ומשענות לידיים, כסאות עם משענת לרגליים ועוד - הכל בהתאם לצרכים השונים של המשרד ושל עובדיו.

  כסאות לחדר הישיבות כסמל סטטוס

  לסוגי הכסאות בחדר הישיבות ישנה חשיבות נוספת. מאחר שפעמים רבות חדר הישיבות הוא המקום לאירוח לקוחות פוטנציאליים, איתם אתם מעוניינים בקשר עסקי, יש חשיבות רבה לסוג הכסאות המוצבים בחדר הישיבות ולמראה שלהם. כאשר בחדר נמצא כמובן ריהוט לחדר ישיבות - ריהוט משרדי שמעוצב בצורה ייחודית, שמשדרת יוקרה ורצינות, אך עם זאת הוא נוח ומאפשר ישיבה ממשוכת, זה משדר ללקוחות שלכם מסר של רצינות ואכפתיות - ומוכנות לעבודה ממושכת. כסאות לחדר ישיבות במקביל, חשוב לכם שגם ללקוחות שנמצאים במשרד מדי פעם יהיה נוח, וזה בהחלט מעיד טובות על המשרד שלכם. כאשר הכיסאות בחדר הישיבות הם כאלה, גובר הסיכוי שהלקוחות ימצאו בכם עניין וירצו להמשיך את הקשר העסקי אתכם.

  לעיונכם: קטלוג כסאות לחדר ישיבות

  אם אתם מעוניינים ברכישת כסאות נוחים לחדר הישיבות, עליכם לוודא מה הצרכים שלכם בחברה ואיזה סוג של כסאות משרדיים מתאימים לכם ביותר. כאן באתר סטטוס ריהוט משרדי תוכלו למצוא את הכסאות הטובים ביותר למשרד ולחדר הישיבות שבו. בדקו את הפרטים ופנו אלינו. כל הכסאות בקטלוג של סטטוס ריהוט משרדי עשויים מחומרים איכותיים ומיוצרים על ידי צוות נגרים מומחה ובעבודה מקצועית. על מנת שגם אתם תצרו את הרושם הנכון על הלקוחות שלכם וכדי שתוכלו לשבת בנוחות רבה, פנו אלינו עוד היום לבחירת כסאות לחדר הישיבות. למידע על כסאות נוספים: כסאות עבודה כסאות משרדיים
 • כסאות מנהלים, כסא מנהלים יוקרתי

  כסאות מנהלים, כסא מנהלים יוקרתי (13)

  כאשר מתכננים את הריהוט אשר ימלא את המשרד, אחד החלקים החשובים ביותר בחדר המנהל או משרדי המנהלים הוא כסא מנהלים. מעבר לעיצוב יוקרתי של החדר, המנהלים זקוקים, כמובן, גם לכיסאות נוחים ומרשימים. סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה מגוון גדול של כסאות מנהלים מעור אורטופדיים עם 100% איכות, מגוון ריפודים ובמגוון עיצובים. מוזמנים לעיין בקטלוג כסאות המנהלים של סטטוס, לבחור את העיצובים המתאימים לכם ולבדוק את הפרטים הטכניים. סטטוס מערכות ריהוט משרדי - כסאות איכותיים למנהלים!

  כסא מנהלים - מה צריך לדעת?

  הכסאות של קודקודי החברה הם לרוב גדולים במיוחד, יוקרתיים ומעוצבים בקפדנות. כסא מנהלים נועד לשמש מנהלי חברות ובעלי תפקידים חשובים בעבודתם. מלכתחילה, תוכננו הכסאות כנוחים במיוחד, במטרה לאפשר למנהלים, אשר עובדים שעות רבות מאוד ובעבודה מאומצת, לשבת בנוחות על כסא איכותי על מנת לשפר את העבודה שלהם. בפועל, כסא מנהל משמש בעיקר כסמל של יוקרה, כבוד ומקצועיות. לעיתים, גם בעלי תפקידים שאינם בהכרח מנהלים, מעדיפים לשבת על כסאות מנהל במטרה ליצור רושם מכובד ויוקרתי יותר - וגם כי הם ממש נוחים. גם זו סיבה טובה. לצפייה בקטלוג כסאות משרדיים לחצו כאן!
 • כסאות המתנה

  כסאות המתנה (13)

  כסאות המתנה

  כסאות המתנה הם אלמנטים חשובים ביותר בכל עסק. מדוע? משום שהם חלק מהכניסה לעסק, שנחשבת לכרטיס הביקור. כניסה שמעוצבת בחוסר טעם עם כסאות ההמתנה לא נוחים עלולה לפגוע בעסק, אך אם תציבו בלובי כסאות איכותיים, כפי שאנחנו בסטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעים לכם, זה בהחלט יהווה יתרון. כסאות ההמתנה הללו חייבים להיות איכותיים, עמידים ונוחים.

איך לבחור כסאות משרדיים נכונים?

כסאות משרדיים חייבים להיות נוחים לעובדי המשרד משום שאלה משתמשים בכסאות במשך שעות רבות בכל יום. כאשר רוכשים כסאות כאלה חשוב מאוד להתאים אותם לגובה ולגודל של השולחנות המשרדיים או עמדות העבודה במקרה שמדובר באופן ספייס – וזאת על מנת לאפשר עבודה נוחה.

בין הבעיות העיקריות של עבודה ממושכת מול שולחן הם כאבי גב וכאבי צוואר. כדי להימנע מבעיות כאלה, שיכולות להשבית עובדים לתקופות ארוכות רצוי לבחור כסאות משרד נוחים ואיכותיים, בעלי אפשרויות להגבהה והנמכה של המושב וכן שינוי זווית המשענת, שיאפשרו לכל עובד להתאים את הכסאות בצורה הרצויה לו.

לעבודה מול מחשב מומלץ לבחור כסאות בעלי משענת אורתופדית תומכת, אך ללא ידיות שעלולות להפריע בעבודה. לעומת זאת, לעבודה מול לקוחות או לישיבות צוות מומלץ לבחור בכסאות עם ידיות שמעניקות נוחות רבה יותר בזמן הישיבה על הכסא.

בחירת כסאות משרדיים בהתאם לעיצוב

משרד שמכבד את עצמו ורוצה להיראות מקצועי ואמין בעיני לקוחותיו, דואג לעצב את כל חלקי המשרד בסגנון מכובד ויוקרתי, שמתאים לאופי המשרד והעסק וכן למסר שהוא רוצה לשדר ללקוחות שלו. חשוב לעצב את המשרד בסגנון אחיד ולהציב בו ריהוט משרדי מעוצב בסגנון עדכני ומכובד, אשר מתאים לאופי המשרד. כסא משרדי אינו יוצא מן הכלל.

חשוב להבין כי כסאות העבודה משלימים מאוד את מראה המשרד ולכן חשוב לבחור בכיסאות משרדיים שמעוצבים בסגנון שמתאים לסגנון העיצובי הכללי של המשרד. כדאי מאוד גם שכל הכסאות במשרדים יהיו זהים – על מנת ליצור מראה אחיד ונעים לעין – ולא מראה מבולבל וחסר אסתטיקה.

כסא משרדי רוכשים עם סטטוס

חברת סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה מגוון סוגים של כסאות למשרד בעיצובים מגוונים שמתאימים לכל סגנון של משרד ולכל מטרה. מחפשים כסאות מעוצבים למשרד? פנו לסטטוס ותמצאו מגוון כסאות משרדיים מכל הסוגים, בעיצובים מרהיבים ובאיכות גבוהה במיוחד.

קראו עוד: כסאות מחשב
קראו עוד: כסאות סטודנט

×

עגלת קניות