אחד התנאים החשובים ביותר שמשפיעים על איכות ואווירת העבודה במשרד הוא איכות של כסאות משרדיים במקום העבודה. כאשר בוחרים כסאות משרד עליכם לוודא כי מדובר בכסאות איכותיים ונוחים לישיבה משום שהעובדים שלכם יצטרכו לשבת עליהם שעות על גבי שעות. סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה לכם מגוון סוגים של כסאות למשרד, שיכולים להתאים בצורה מצוינת ואופטימאלית למשרד שלכם, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית.

 • כסא מחשב, כסאות מחשב מומלצים

  כסא מחשב, כסאות מחשב מומלצים (25)

  אמרתם משרדים, אמרתם מחשבים. אמרתם מחשבים, אמרתם כסאות מחשב - אמרתם כסא למחשב? אמרתם סטטוס מערכות ריהוט משרדי. כל עובד משרדי שיושב ליד או מול מחשב אישי, כדי שיוכל לעבוד באמצעותו ולנהל את סדר היום שלו, זקוק לכסא מתאים וראוי. כסאות למחשב הם פריטים בסיסיים והכרחיים בכל משרד וכוללים מספר מרכיבים שיכולים להפוך את חיי העובדים, המנהלים ויתר האנשים בחברה,…
 • כסאות לחדר ישיבות

  כסאות לחדר ישיבות (33)

  כסאות לחדר ישיבות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב של חדר ישיבות ויצירת רושם חיובי ואיכותי לחדר בו מתקבלות ההחלטות המרכזיות ביותר בכל עסק וחברה. מלבד יצירת רושם, כסאות לחדר ישיבות כמובן צריכים להיות נוחים ופרקטיים עבור הנוכחים. כסאות הם מן הסתם הרהיטים השימושיים ביותר בכל מקום עבודה משרדי ולכן כאשר בוחרים ריהוט משרדי לחברה יש לבדוק היטב את עיצובי הכסאות,…
 • כסאות מנהלים, כסא מנהלים יוקרתי

  כסאות מנהלים, כסא מנהלים יוקרתי (13)

  כאשר מתכננים את הריהוט אשר ימלא את המשרד, אחד החלקים החשובים ביותר בחדר המנהל או משרדי המנהלים הוא כסא מנהלים. מעבר לעיצוב יוקרתי של החדר, המנהלים זקוקים, כמובן, גם לכיסאות נוחים ומרשימים. סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה מגוון גדול של כסאות מנהלים מעור אורטופדיים עם 100% איכות, מגוון ריפודים ובמגוון עיצובים. מוזמנים לעיין בקטלוג כסאות המנהלים של סטטוס, לבחור את…
 • כסאות המתנה

  כסאות המתנה (13)

  כסאות המתנה כסאות המתנה הם אלמנטים חשובים ביותר בכל עסק. מדוע? משום שהם חלק מהכניסה לעסק, שנחשבת לכרטיס הביקור. כניסה שמעוצבת בחוסר טעם עם כסאות ההמתנה לא נוחים עלולה לפגוע בעסק, אך אם תציבו בלובי כסאות איכותיים, כפי שאנחנו בסטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעים לכם, זה בהחלט יהווה יתרון. כסאות ההמתנה הללו חייבים להיות איכותיים, עמידים ונוחים.

איך לבחור כסאות משרדיים נכונים?

כסאות משרדיים חייבים להיות נוחים לעובדי המשרד משום שאלה משתמשים בכסאות במשך שעות רבות בכל יום. כאשר רוכשים כסאות כאלה חשוב מאוד להתאים אותם לגובה ולגודל של השולחנות המשרדיים או עמדות העבודה במקרה שמדובר באופן ספייס – וזאת על מנת לאפשר עבודה נוחה.

בין הבעיות העיקריות של עבודה ממושכת מול שולחן הם כאבי גב וכאבי צוואר. כדי להימנע מבעיות כאלה, שיכולות להשבית עובדים לתקופות ארוכות רצוי לבחור כסאות משרד נוחים ואיכותיים, בעלי אפשרויות להגבהה והנמכה של המושב וכן שינוי זווית המשענת, שיאפשרו לכל עובד להתאים את הכסאות בצורה הרצויה לו.

לעבודה מול מחשב מומלץ לבחור כסאות בעלי משענת אורתופדית תומכת, אך ללא ידיות שעלולות להפריע בעבודה. לעומת זאת, לעבודה מול לקוחות או לישיבות צוות מומלץ לבחור בכסאות עם ידיות שמעניקות נוחות רבה יותר בזמן הישיבה על הכסא.

בחירת כסאות משרדיים בהתאם לעיצוב

משרד שמכבד את עצמו ורוצה להיראות מקצועי ואמין בעיני לקוחותיו, דואג לעצב את כל חלקי המשרד בסגנון מכובד ויוקרתי, שמתאים לאופי המשרד והעסק וכן למסר שהוא רוצה לשדר ללקוחות שלו. חשוב לעצב את המשרד בסגנון אחיד ולהציב בו ריהוט משרדי מעוצב בסגנון עדכני ומכובד, אשר מתאים לאופי המשרד. כסא משרדי אינו יוצא מן הכלל.

חשוב להבין כי כסאות העבודה משלימים מאוד את מראה המשרד ולכן חשוב לבחור בכיסאות משרדיים שמעוצבים בסגנון שמתאים לסגנון העיצובי הכללי של המשרד. כדאי מאוד גם שכל הכסאות במשרדים יהיו זהים – על מנת ליצור מראה אחיד ונעים לעין – ולא מראה מבולבל וחסר אסתטיקה.

כסא משרדי רוכשים עם סטטוס

חברת סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה מגוון סוגים של כסאות למשרד בעיצובים מגוונים שמתאימים לכל סגנון של משרד ולכל מטרה. מחפשים כסאות מעוצבים למשרד? פנו לסטטוס ותמצאו מגוון כסאות משרדיים מכל הסוגים, בעיצובים מרהיבים ובאיכות גבוהה במיוחד.

קראו עוד: כסאות מחשב
קראו עוד: כסאות סטודנט