להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

5 טיפים לעיצוב משרדים חדשני

אנשים רבים מבלים את עיקר שעות יומם בעבודה והמשרד הפך להיות הבית השני שלהם. כתוצאה מכך עולה הצורך לעצב את החלל ולוודא כי הוא עונה על צרכים שונים. איך ניתן להפוך את החלל לכמה שיותר נעים, שלא לומר חדשני? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם.

עיצוב משרדים זהו אתגר שכמעט אין שני לו. לא פעם מדובר בחללים קטנים ואפורים, בהם תחושת הצפיפות מורגשת, אין אווירה יצירתית, אין מספיק גירויים וברוב המקרים גם אין אינטימיות. אך היות והמשרד הוא המקום בו אנו מבלים את עיקר זמננו, לעיתים אף יותר מהבית, חשוב לעצב אותו בדרך ייחודית. העיצוב אינו משפיע רק על הרגשתם של העובדים כי אם גם על התדמית העסקית ומשרד חדשני ומעוצב ישדר מקצועיות גדולה יותר ויצור תחושה של אמון.

עם זאת, מהבנת החשיבות ועד הביצוע ישנו פער גדול ולשם כך ריכזנו עבורכם כמה טיפים מועילים.

אין כל בושה בעזרה מקצועית

קודם כל ולפני הכל, אם רוצים לעשות זאת נכון, מומלץ להיעזר במעצב פנים המומחה בעיצוב פנים למשרדים. מעצב מקצועי יוכל להפיק את המיטב מהחלל ולנצל את השטח העומד לרשותו בצורה מיטבית.

יותר מכך, מעצב יידע לתרגם את המטרות והיעדים העסקיים לכדי צבעים, דגמים, דקורציה ואמרה עיצובית אשר תסייע לבנות את התדמית העסקית וליצור בדיוק את האווירה הרצויה, כזו שתשפיע על השוהים בחלל לטובה.

נוחות, רבותי, נוחות

פרט נוסף עליו יש לשים דגש בעת עיצוב המשרד הוא נושא הנוחות. נכון, הריהוט משחק תפקיד מרכזי במראה החלל, אולם חשוב לשים לב כי המראה אינו בא על חשבון הנוחות של העובדים. בסופו של יום, כל עובד מבלה מול השולחן שלו שעות רבות כשהוא ישוב על כיסא ולכן חשוב לשים דגש על כך שיהיה לו כמה שיותר נוח. אי לכך, בחירת הריהוט הנכון והנוח ביותר היא הכרחית, במיוחד אם ברצוננו לוודא כי שתפוקתם של העובדים תישמר ולא תרד ככל שהשעות חולפות.

כל הציוד הנחוץ

מדפסות, סורקים, מחשבים, טלפונים ובכלל ציוד משרדי הוא בעל ערך רב לכל משרד באשר הוא. לכן, שימו לב כי אינכם חוסכים על עיצוב המשרד ובוחרים עבור העובדים את כל הציוד שלו יזדקקו. בעזרת הציוד המתאים אתם יכולים לייעל את העבודה באופן משמעותי ולסייע לעובדים לבצע את תפקידם על הצד הטוב ביותר ללא עיכובים או מכשולים מיותרים.

לסיכום, ההבדל טמון בפרטים הקטנים ובמידת ההשקעה שלכם. ככל שתשקיעו יותר בעיצוב המשרד כך תטפחו עובדים מרוצים, קל וחומר את קשרי הלקוחות שלכם.