להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

שולחנות מנהלים

שולחן מנהלים הוא למעשה שולחן משרדי משודרג, אשר נועד לשמש את המנהל לשלל הפונקציות של עבודתו, אחסון מסמכים וחפצים אישיים וכל פריט הקשור לעבודה. בנוסף, שולחנות מנהלים משמשים לא פעם לניהול ישיבות צוות קטנות בחדר או שיחות אישיות עם העובדים. שולחנות מנהלים הם שימושיים ביותר ובמקביל גם ייצוגיים, כאשר כל מנהל שמכבד את עצמו ואת עבודתו, זקוק לשולחן מנהל איכותי. גם אתם מחפשים שולחנות לשדרוג פני לשכת המנהל או המשרד? אתם מוזמנים לעיין בקטלוג המוצרים של חברת סטטוס מערכות ריהוט משרדי.

הקסם של שולחן מנהלים - שבע שניות של רושם ראשוני

כולנו יודעים שיש לנו בדיוק שבע שניות להרשים את האחר שעומד מולנו. בשבע השניות הראשונות של כל מפגש מתקבע הרושם הראשוני והדעה הכללית עלינו. שולחנות מנהלים כוללים גם פונקציה ייצוגית משמעותית, שכן כאשר לקוח נכנס לעסק שלך או כאשר נכנס מתחרה מעסק אחר, הוא מקבל את הרושם הראשוני שלו על סמך המידע שניתן לו - חלל המשרד, הכסא והשולחן - כל אלה קשורים משמעותית לרושם שנוצר.

המנהל הוא ראש האופרציה. העובדים רוצים לדעת הם מנוהלים על ידי אדם אחראי, מסודר ורציני ולכן שולחנות מנהל מבולגנים לא מספרים טובות וכך גם שולחנות מפלסטיק רעוע וכסא מתקפל. זה מעביר מסר שאינו בהכרח מסר נכון עבור העובדים שלך ועבור המבקרים בעסק. שולחן מנהלים מסודר הוא הוכחה קטנה לכך שמתנהל כאן עסק יעיל ופרודקטיבי - ומאורגן. הסדר בשולחן המנהלים מראה את הארגון הנכון בעסק, השקיפות והיושר. העובדים מרגישים בטוחים יותר כשהם יודעים שהמנהל שלהם הוא יציב, מסודר ואחראי.

התאמת השולחנות למשרד

שולחנות מנהלים מבית סטטוס

שולחן המנהל הוא הפריט העיקרי והמרכזי בחדר, מלבד האנשים כמובן. כאשר בוחרים שולחנות מנהלים יש להתאים את הצבע לגוונים השולטים בחדר וליתר אמצעי הריהוט המשרדי הקיימים בו. מלבד הצד האסתטי, יש להתאים את השולחנות לאופי השימוש בהם.

מנהל, שעובד בעיקר עם ניירת רבה יצטרך מגירות אחסון גדולות ונוחות לתפעול. בנוסף, יש לכלול כמובן מקום למחשב, מסך ומקלדת, משום שלא פעם ראיונות עבודה ושיחות עם העובדים ייערכו בחדר המנהלים ולא בחדר הישיבות. לאור זאת, יש לבחור שולחן מנהלים שמאפשר ישיבה נוחה משני צדדיו או מסביבו. יש להקפיד ולמקם את השולחן ממול לדלת, כאשר פני המנהל לדלת ולא לצד הקיר.

קראו עוד: שולחנות לחדרי ישיבות