להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

ריהוט לבית

רהיטים ,רהיטים.. לא עוד פריט, קחו רגע , הקדישו מזמנכם והבינו כיצד תשומת לב נכונה יכולה להקל על כל התהליך הקנייה ולהוציא אתכם מרוצים.

רובנו לוקחים את רהיטי הבית כמובן מאליו כפריט הכרחי האמור לשרת צורך כזה או אחר עבורנו. אך יש להקדיש תשומת לב רבה יותר ,היות והוא משמש לא רק כאביזר פשוט אלא גם כפריט נוי במלוא מובן המילה.בטרם החלטתם לרכוש הביתה רהיט חדש עליכם לחשוב מה מטרת הרהיט ולדעת היטב היכן אתם מעוניינים למקמו.יש לקחת את השיקולים הללו בכובד ראש, על מנת שלא נייצר אי התאמות בין הרהיטים בבית ונאבד את השפה העיצובית אליה התכוונו בתחילת התהליך.


כיצד בוחרים רהיטים חדשים
לאחר שהחולט מה הריהוט אותו החלטנו לקנותף מוטלת עלינו מלאכת בחירת הגורם בעזרתו נגשים את חלום הרהיט המושלם.כמובן חלק מתהליך הרכישה הוא לעשות מחקר שוק, עלות תועלות מה מקבלים תמורת המחיר אותו אנחנו מוכנים לשלם. תהליך רכישת ריהוט לבית לא מתרחש חדשות לבקרים אלא קורה פעם ב5 שנים בממוצע כך שהרהיט צריך לשרתנו לתקופה ארוכה ועליו להיות איכותי. הכניסו פרמטר זה לתהליך הבדיקה. עלות תועלת משך זמן. אלו שלושת הפרמטרים העיקריים אותם ניקח בחשבון בתהליך הרגישה

שימושיות

כיום ישנה עליה משמעותית בהיצע הקיים בתחום הריהוט ככלל והריהוט הבייתי בפרט. נכנסו סגנונות עיצוב שונים אם זה רהיטים עם נוכחות גדולה ומרשימה כגון ספות נפתחות שהן היום הפופלאריות ביותר וקיימים בקווים אסימטריים לעומת רהיטים יותר מנימליסטים כגון ספות מודרניות בצבעים חלקים בעלי קווים נקיים.לעיתים אנו נמצא ריהוט אשר מצא חן בעינינו אך בפועל אין בינו והתאמה למרחב אותו אנחנו רוצים לרהוט שום קשר ולעיתים קורה הפוך הרהיט יכול להתאים בצורה מקסימלית אבל הוא לא בדיוק מה שאנחנו מחפשים.במקרים מאין אלו לרוב נפנה לנגר או למקום אשר יוכל לעשות התאמות בין תכלית החלל אותו אנו מייעדים לרהט ובין השימושיות.

חשוב לשים לב כי הרהיטים שנרכוש ולא משנה מה ייעודו הוא יהיה גם אסטתי אך באותה נשימה יהיה נוח מבחינת ישיבה.זהו פרמטר לא פחות חשוב ולעיתים חשוב יותר.


לסיכום
תהליך רכישת הריהוט מתבצע לפי שלושת הכללים עליהם הצבענו קודם : עלות כספית נוחות ישיבה ושימושיות וכמובן ריהוט אמין ואיכותי. לאחר שעברתם על שלושת כללים היו בטוחים שתבחרו את הרהיט הנכון והמתאים עבורכם! זו המטרה בסופו של דבר רהיט שימש אתכם. לא לשכוח, רהיט לא נמדד רק ביופיו אלא גם בפרקטיות השימוש.