להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי

קטלוג ריהוט משרדי

ברוכים הבאים לעולם הריהוט המשרדי של סטטוס - מערכות ריהוט משרדי. מחפשים לעצב ולשדרג את המשרד שלכם? לרכוש את הציוד המשרדי הטוב ביותר והמשתלם ביותר? זה המקום הנכון עבורכם. לפניכם קטלוג הריהוט המשרדי שלנו, אשר יכול להעניק לכם מגוון פתרונות לעיצוב המשרדים, בין אם מדובר בקיוביקל המוכר, אופן ספייס, משרדי מנהלים, חדרי ישיבות, מטבחונים, חדרי המתנה וכדומה.

ריהוט משרדי - עולם שלם של אופציות

בבואכם לרכישת ריהוט משרדי עליכם לוודא כי מתקיימים מספר תנאים, מלבד מחיר אטרקטיבי. התנאי המוביל הוא פרקטיות - הריהוט צריך להתאים לצרכי המשרד או המקום. בוחרים כסאות משרדיים? שולחנות לחדרי ישיבות או ציוד נלווה? עליכם לוודא כי הם מתאימים למיקום, למרחב וגם לעיצוב של המשרד. תנאי נוסף הוא נוחות - עליכם לוודא שמדובר בכסאות שניתן לשבת עליהם לזמן רב מבלי לסבול מכאבי גב או צוואר.

קטלוג הריהוט המשרדי של סטטוס

מחפשים לאבזר את המשרד החדש שלכם? קטלוג הריהוט המשרדי של סטטוס מעניק לכם מבחר רחב ומגוון של מוצרים. כסאות משרדיים היא קטגוריית המוצרים המובילה והפופולארית ביותר, לאור מגוון הצרכים של כל עסק. בקטלוג הכסאות המשרדיים שלנו תוכלו למצוא כסאות עבודה, כסאות לחדר ישיבות, כסאות מנהלים, כסאות מחשב, כסאות להמתנה בלובי וכדומה.

גם קטלוג השולחנות של סטטוס - מערכות ריהוט משרדי - מתחלק לתת קטגוריות רבות וביניהן שולחנות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, שולחנות מנהלים וכדומה. מתכננים ליצור אופן ספייס - המרחב הפתוח שכובש את עולם ההייטק והדיגיטל? בסטטוס תתרשמו ממגוון שולחנות רחבים ועמדות עבודה המותאמים במיוחד לכך. ביכולתנו גם לספק שולחנות לקפיטריות ומטבחונים, שולחנות מחשב מזכוכית ודלפקים למשרד.

בנוסף, הקטלוג שלנו כולל ריהוט משרדי עוטף, מלבד כסאות ושולחנות משרדיים. באתר תוכלו למצוא ארונות משרד, מחיצות אקוסטיות (ליצירת קיוביקלים), לוח זכוכית מחיק, ריהוט למערכות תקשורת ומחשוב.