להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

קבלת פנים לאירועים

קבלת פנים לאירועים עם רוברטו ברזיל

אולם? יש. ביגוד לאירוע? יש. מאפרת ומעצבת שיער? יש. צלם? די ג'י? הזמנות? הכל מוכן. אבל אתם רוצים עוד טעימה קטנה לאירוע שלכם. משהו שיקפיץ אותו. ישדרג אותו. אתם מתלבטים וחושבים ומחליטים- להקה לקבלת פנים לאירוע שלכם.

רוברטו ברזיל- מי אנחנו?

בחירת אולם לחתונההרכב מוסיקלי המנגן מוסיקה דרום אמריקאית- סלסלה, לטינו, למבדה. אנחנו מנגנים ושרים את כל השירים המוכרים והידועים בדרום אמריקה, ומכניסים אווירה וקצב לאירוע.

קבלת הפנים הינה תחילת כל ערב ואירוע. במידה וקבלת הפנים מהנה, נעימה ומכניסה אנרגיה טובה, האורחים והמשתתפים ימשיכו להמשך האירוע בשמחה ובאווירה טובה. במידה וקבלת הפנים "יבשה", עלולים האורחים להשתעמם וללכת כבר בזמן קבלת הפנים- מצב ממנו כל מארח מעוניין להמנע.

מה הופך קבלת פנים לטובה? לאנרגטית?

האוכל, השתיה וכמובן- המוסיקה. מספר אלמנטים המכניסים כל אדם לאווירה הנכונה. אנחנו נדאג להכניס את אורחיכם לאווירה כיפית, זורמת, נעימה, והדבר יהיה ניכר בהתנהגותם בקבלת הפנים. אתם וודאי תראו חיוכים רבים.

במידה ואתם מעוניינים להתרשם מביצוענו, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, ונזמין אתכם לאירוע הקרוב שלנו. בינתיים- הסרטונים ביו טיוב יכולים לתת מעט מושג על העבודה שלנו.

מה מיוחד בנו?

אנחנו אוהבים מוסיקה. אוהבים לנגן ואוהבים לשיר. קבלות פנים באירועים הם היעד שלנו, כיוון שאנחנו אוהבים להיות עם אנשים ולראות אותם שמחים עם המוסיקה שלנו. אנחנו יודעים לקרוא את הקהל, ולהתאים סוג המוסיקה שאנו מנגנים לטעמו ורצונו.

באיזה סוג אירועים אנחנו מופיעים?

בכל אירוע שרק תרצו. בין אם מדובר באירוע עסקי, ימי הולדת, ימי נישואין, חתונות, בר/ בת מצוות ובריתות. נגיע גם לסתם ערב שתרצו לארגן עם החברים, בליווי של מוסיקה בוסה נובה שתקפיץ האווירה.

אתם מוזמנים לתאם מולנו סוג המוסיקה הלטינית בה אתם מעוניינים באירוע שלכם, בין אם מדובר במוסיקה קצבית או שקטה, או מכל איזור שהוא בדרום אמריקה. כמו כן, תוכלו להיפגש עמנו על מנת לתאם רשימת שירים מראש.

רוברטו ברזיל- הלהקה שתפתח את האירוע עליו תמיד חלמתם, ותכניס את כולם לאווירה!

לחצו כאן למידע נוסף על חתונה קטנה