להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

פינוי תכולת משרדים בחוכמה

כיצד לבצע פינוי תכולת משרדים בחוכמה?

ישנן לא מעט סיבות מדוע לבצע פינוי תכולת משרד. לפעמים מדובר על צורך דחוף לפנות את המשרד בשל מעבר למשרד חדש, אשר מכיל עדיין את כל הציוד והריהוט של הדייר הקודם. אופציה נוספת היא רכישה של משרד מכונס נכס. ברוב הפעמים משרד המגיע בצורה כזו, יהיה מלא בכל הציוד והרכוש של הבעלים הקודמים שלו. לפעמים מדובר על משרד אשר הגיע לבעליו כתוצאה מפטירתו של קרוב משפחה או אדם קרוב, אשר הוריש את המשרד לבעליו הנוכחיים. גם במצב כזה יהיה צורך לפנות את תכולת המשרד ולאפשר לדייר החדש להיכנס למשרד נקי ופנוי. אין טעם להכניס ציוד וריהוט למשרד שעדיין מכיל ציוד של הדייר הקודם, היות והדבר ייצור עומס וצפיפות מיותרים. קודם כל יש צורך לדאוג לבצע פינוי תכולת משרד ורק לאחר מכן להיכנס למשרד באופן רשמי.

פינוי תכולת משרדים – מה חשוב לכם לדעת מראש

למעשה, כל אחד יכול לבצע פינוי משרדים גם באופן עצמאי, אך הדבר דורש המון זמן ואנרגיה. לא לכל אחד יש את היכולת לפנות יום שלם רק על מנת לפנות את המשרד, שלא לדבר על הכוח הפיזי שהדבר ידרוש. לכן הרבה יותר פשוט ומשתלם להזמין חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום בצורה מקצועית. ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות אשר מציעות שירותים של פינוי תכולת משרד. חשוב לבחור לעבוד עם חברה ידועה ומוכרת, אשר תעניק לכם שירות איכותי ואדיב לאורך כל הדרך. מומלץ לדבר עם מספר חברות, להשוות מחירים ורק לאחר מכן להגיע להחלטה מושכלת.

פינוי משרדים – שלא ירמו אתכם

כאמור, ישנן לא מעט חברות בשוק אשר עוסקות בתחום של פינוי משרדים. לאחר שבוחרים את החברה המתאימה לעבוד עמה, חשוב להגיע עמה לחוזה סגור וחתום על כל פרטי העבודה. חשוב לציין בהסכם את הזמן שיוקדש לפינוי, את המחיר של העבודה וכמובן את הפיצוי שיינתן ללקוח במידה ותהיה הפרת הסכם. המחיר של הפינוי נקבע בהתאם לזמן העבודה הדרוש ובהתאם לשווי של התכולה. לכן בשלב הראשוני נעשה מיון מדוקדק של הפריטים השונים והערכת מחיר קפדנית של כל פריט ופריט. חשוב לציין כי בסיום הפינוי, הפסולת חייבת להיזרק למתקן מיוחד המיועד לכך היות והשלכת הפסולת ברחוב עלולה לגרור קנסות כבדים.

לסיכום, פינוי תכולת משרדים יכולים להתבצע ממגוון רחב של סיבות שונות. ישנם אנשים הזקוקים לפינוי משרד כתוצאה מרכישת משרד מכונס נכסים או כתוצאה מצו ירושה, בכל מקרה יש צורך להיפטר מכל הריהוט והחפצים השונים של הדייר הקודם. חשוב לצורך כך לשכור לעבודה חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. מומלץ לסגור עם החברה הסכם בכתב לגבי צורת העבודה שלהם, זמן העבודה, ותנאים חשובים נוספים. מומלץ לוודא כי החברה תהיה אחראית לדאוג לניקוי והדברת המבנה, בסיום העבודות.