להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

משרד נקי הוא משרד יעיל

משרד נקי הוא משרד יעילניקיון משרדים הוא תהליך חושב מאד, שנדרש לכל משרד שהוא – גדול או קטן, פעיל מאד או שקט, פרטי או ציבורי. ניקיון הוא תחום חשוב בכל מקום, וכמובן שהוא חשוב גם במשרדים. לכל משרד ישנן דרישות ניקיון שונות, אשר נובעות מהיקף הפעילות במשרד ומסוג הפעילות בו, אולם כך או כך חשוב לדאוג לעבודות ניקיון שוטפות ולוודא שהמשרד נקי ומסודר באופן קבוע.

סוגי עבודות של ניקיון משרדים

ישנן עבודות בסיסיות, שכל משרד זקוק להן, כמו שטיפת רצפות, ריקון פחים, ניקיון של השירותים ושל המטבחון במשרד, ניקיון של עמדות העבודה ועוד. לעיתים יש גם צורך בניקיון יסודי יותר, כמו ניקיון של ארונות, מדפים וכדומה, ניקיון חלונות ועוד. חשוב לדאוג לבצע את עבודות הניקיון השונות בתדירות שמתאימה לצרכי המשרד – במשרדים גדולים ופעילים כדי לבצע ניקיון יומיומי, ובמשרדים שקטים יותר או קטנים מספיק ניקיון משרדים בתדירות של פעם עד שלש פעמים בשבוע. התדירות וסוג הניקיון גם נקבעים על פי סגנון העבודה במשרד – האם ישנו חדר אוכל מסודר? האם העובדים אוכלים בעמדות העבודה שלהם, או יוצאים לקפיטריה? האם מגיעים הרבה לקוחות למשרד, או שאין קבלת קהל כלל? וכן הלאה.

החשיבות של ניקיון משרדים

ניקיון משרדים חשוב, כמובן, מבחינה היגיינית – כמו כל בית מגורים, חנות, מרכז ציבורי וכדומה, הניקיון חשוב מאד על מנת לשמור על היגיינה בסיסית, גם במשרד. אך לניקיון משרדים ישנה גם חשיבות מבחינות אחרות. ראשית, משרד נקי הוא משרד שנעים לעבוד בו. ניקיון משרדים תורם לאווירה הנעימה במשרד, לעבודה הרגועה בו וגם לתפוקת עבודה גבוהה יותר, משום שקל יותר לעבוד, להתרכז ולהשקיע במשרד נקי ומסודר. שנית, ניקיון משרדים משפיע גם על הלקוחות שמגיעים למשרד. לקוחות מושפעים מן המראה הנקי של המשרד, ומקבלים ממנו רושם של משרד מקצועי, בעל רמה גבוהה, משרד שמשקיע בעצמו ובלקוחות שלו. כך, ניקיון משרדים מהווה גם השפעה שיווקית, וגורם ללקוחות לתת בו אמון רב יותר מאשר במשרד שאינו משקיע בניקיון. לכן החשיבות של ניקיון משרדים גדולה באופן מיוחד.

המאמר בחסות: http://www.win-clean.co.il/