להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

מצלמות אבטחה להגנה מושלמת

מצלמות אבטחה, כשמן כן הן – מצלמות שנועדו לסייע לאבטחה של הבית, של העסק ושל כל מקום אחר שבו הן ממוקמות. מצלמות אבטחה מיועדות הן לאבטחה מפני פריצה, שוד וכדומה, וכן להגנה מפני מעשים שנעשים בתוך הבית פנימה – אלימות, מעילה וכדומה. כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בבית או בעסק, חשוב לבחור את סוג המצלמות המתאים למטרה שלשמה הן מותקנות. בשוק קיימות היום עשרות מצלמות אבטחה עם מגוון פונקציות מגוונות, כדי שיהיה לכם מענה לכל צורך שהוא.

מצלמות אבטחה להגנה מושלמתמצלמות אבטחה – גלויות או נסתרות?

אתם יכולים לבחור בין התקנה של מצלמות אבטחה גלויות לעין, לבין מצלמות אבטחה נסתרות. למצלמות אבטחה גלויות ישנו אפקט של הרתעה – גנב, למשל, אשר מנסה לשדוד חנות, עשוי להבחין במצלמות האבטחה ולדעת שיש לו סיכוי גבוה להיתפס, ולכן לוותר על תכניותיו. מצלמות אבטחה נסתרות יעילות מאד במקרים שבהם יש צורך במעקב, כמו במקרה של מטפלת בבית, במקרה של חשד למעילה בעסק, וכן הלאה.

מצלמות אבטחה – עצמאיות או ברשת?

ישנן מצלמות אבטחה שפועלות באופן עצמאי, כלומר מקליטות את ההסרטה לדיסק עצמאי, או משדרות אותו במעגל סגור למסך אחד בלבד. לעומתן, ישנן מצלמות אבטחה שמחוברות לרשת האינטרנט, כך שבאמצעות קוד ניתן לצפות בהסרטה מכל מקום. מצלמות אבטחה שמחוברות לרשת אמנם נמצאות בסיכון גבוה יותר לפריצה, אולם הן יעילות מאד ונוחות מאד, מכיוון שבעל עסק היושב על כסא המנהלים שלו, למשל, יכול לצפות בנעשה בעסק שלו מהמשרד ובכל מקום אחר ובכל זמן.

מצלמות אבטחה – הקלטה או שידור?

ישנן מצלמות אבטחה אשר משדרות באופן ישיר את ההסרטה למחשב כלשהו או לרשת האינטרנט. ישנן מצלמות אבטחה שאינן משדרות בשידור חי, אלא מקליטות את ההסרטה לצפייה מאוחרת יותר. ישנן גם מצלמות אבטחה אשר משלבות את האפשרויות הללו, ומאפשרות צפייה מידית בנעשה במקום, כמו גם הקלטה של ההסרטה לצפייה מאוחרת יותר. לרוב, זוהי האופציה המומלצת ביותר, אשר מאפשרת גילוי מידי של בעיות במקום, וגם מספקת הוכחות לשלב הבא, על כל צרה שלא תבוא. מצלמות אבטחה הן מוצר חשוב – השתמשו בו בחכמה.