להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

מידע שכדאי לספר לחברת ההובלות

תל אביב היא עיר מיוחדת, על כך קשה מאוד לערער. לא בכדי עוברים לעיר תל אביב בכל שנה עשרות אלפי אזרחים חדשים חלקם סטודנטים שמתחילים ללמוד במוסדות השונים הפרוסים לאורך העיר, יש גם לא מעט זוגות צעירים וכן גם תושבי קבע שהצליחו בדרך כזו או אחרת לקנות דירה בעיר. חשוב להבין כי מדובר בעיר שהאזורים הישנים שבה מעט מגבילים את חברות ההובלות ולכן מאוד חשוב לציין בפני חברות הובלות קטנות הפועלת באזור תל אביב את הפרטים הגיאוגרפיים שמאפיינים את סוג ההובלה זאת מכמה סיבות.

1. כדי שהמובילים יוכלו לבנות לו״ז הגיוני - ברגע שלא יודעים את המיקום מראש ולא מתכננים מסלול בצורה מסודרת הדבר עלול לפגוע בלוח הזמנים ואז ליצור איחור בין מעברי הדירה. לעומת זאת, כאשר חברת הובלות קטנות בתל אביב יודעת בדיוק איפה המיקום המדויק של הדירה היא יכולה מראש להכין את עצמה ולבנות לעצמה מסלול. תל אביב מאופיינת בהמון אין כניסות, המון רחובות חד סטריים, המון רחובות ללא מוצא ולכן זה מאוד חשוב להסביר לחברה ההובלות באופן מדויק מאיפה מתבצע המעבר ולאן. אם אתם מכירים דרכים חלופיות שבאמצעותן ניתן להתקרב למקום זה יכול מאוד לעזור בפועל.

2. כניסה לתוך העיר ויציאה ממנה - פעמים רבות חברות הובלות קטנות בתל אביב מגיעות מחוץ לעיר ולכן כאשר יודעים באופן מדויק את המיקום הגיאוגרפי של הדירה ניתן לתכנן את המסלול, לעקוף את הפקקים בכניסה לעיר וכך למעשה לקצר את זמן ההובלה בצורה משמעותית.

הובלות קטנות בתל אביב - שווה להזכיר

אחת הבעיות איתן תושבי תל אביב מתמודדים כאשר הם בוחרים חברת הובלות קטנות בתל אביב היא העניין של המחיר. ניתן למנוע ״הפתעות״ תוך כדי ובסיום ההובלה אם רק נציין בפני חברת ההובלות את כל הפרטים המדויקים שקשורים להובלה. מה למשל? נושא המעלית חשוב מאוד כאשר מדובר בהובלה - קטנה או גדולה. במידה ואין מעלית בבניין ובעיקר כאשר מדובר בדירות הממוקמות בקומות גבוהות, חשוב לציין זאת בפני המובילים. בנוסף, במידה ואתם יודעים שיש חפצים אותם לא ניתן להעביר דרך הדלתות של הדירה ונדרש מנוף או לחלופין אתם לא בטוחים בעניין הזה, שווה להפנות את תשומת ליבם של המובילים ולציין זאת בפניהם לפני ההובלה. כמובן שהאחריות היא על המובילים עצמם ועליהם לשאול את כל השאלות לפני כן ובכל זאת יש תקופות קצת יותר עמוסות ולכן שווה לבדוק את כל הפרטים האלה לעומק.