להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

להעביר משרד מבלי לקרוע את הקיר

הובלת משרד בתל אביב זו משימה לא פשוטה שצריכה להיעשות בצורה טובה ומהירה כך שהעסק לא יספוג הפסדים. ישנם מספר דברים שרצוי לקחת בחשבון לפני שאתם מעבירים את משרדכם.

חברת הובלה: העברת משרד בתל אביב צריכה להיעשות בזריזות על מנת למזער את הנזקים הכלכליים שיכולים להופיע עקב סגירה זמנית ואי מתן שירות. העסק עלול להיפגע אם ההובלה לא תעשה בצורה מהירה ואיכותית. לכן חשוב לבחור בחברת הובלה מקצועית, בעלת ניסיון בתחום הובלת משרדים. כמו כן, הציוד במשרדים הוא ציוד יקר ובעל ערך, לכן תקפידו שאתם משכירים שירותי הובלה שמשתמשים בכלים נחוצים למניעת נזקים ושברים. דבר אחרון שנרצה זה לפתוח משרד חדש עם ציוד פגום.

שעות מעבר: תל אביב- העיר שלא ישנה. ידוע שמדובר בעיר עמוסת תנועה, כולם ממהרים להגיע למקום כלשהו ולכן גם ידוע שתל אביב זאת עיר מלאה בפקקים. על מנת ליעל מעבר משרד, רצוי לקבוע מול המובילים על שעות מעבר שהן יחסית פחות עמוסות מהרגיל. מומלץ להזמין הובלה לשעות הבוקר המוקדמות לפני שכולם ממלאים את הכבישים בדרך לעבודה, כך גם תוכלו להבטיח לעצמכם יום פנוי שבו יתאפשר לכם לפרוק ולסדר את המשרד ולחזור לעסוק בעסקים ללא עיקובים מיותרים.

עדכון פרטים: נראה כפרט שולי אך לעסק מאוד חשוב והכרחי. יתכן ולקוחות קבועים מודעים למעבר שלכם אך רבים אחרים לא בהכרח. תדאגו לעדכן באתר העסק של המשרד לגבי המעבר וכמובן יהיה גם נחמד להוסיף תמונה חדשה ועדכנית על מיקום החדש של המשרד. בנוסף, אל תשכחו לעדכן את הכתובת החדשה שלם במשרד הפנים על מנת שתוכלו לקבל דואר ופניות חשובות.

תכנון עבודה: הובלת משרד יכולה להיות כרוכה בנזקים כלכליים לעסק. סגירת העסק לתקופה מסוימת יכולה להביא לאובדן לקוחות פוטנציאלים. על ידי תכנון עבודה נכון תוכלו לצמצם את הנזקים האפשריים בעת המעבר. רצוי לשים בעדיפות ראשונה עבודות שכבר נמצאות בתהליכי עבודה ולסיים אותם לפני המעבר. בעבודה מול לקוחות קבועים מומלץ לעדכן אותם מראש על המעבר ולתאם איתם כמות עבודה בהתאם. צמוד לזמן המעבר רצוי להימנע מקבלת הצעות עבודה מלקוחות חדשים על מנת למנוע רושם של עסק לא אחראי. כל לקוח חדש יכול להפוך ללקוח קבוע ולכן חשוב להתייחס לכולם בצורה רצינית. אם בכל זאת החלטתם לעבוד מול לקוחות חדשים תדאגו לעדכן אותם שיכול להיות העבודה מעט תתעכב עקב המעבר אך לא תיפגע האיכות.

הובלות משרדים בתל אביב יכולה להיות משימה מאוד מאתגרת שעלולה לגרור אחריה נזק לעסק. לכן תזכרו לבצע תכנון נכון מבחינת עבודה מול לקוחות, השכרת שירותי הובלה מקצועיים ומהירים, ייעול זמנים אפקטיבי ועדכון פרטים בהקדם האפשרי. כל אלו יעזרו לשמור על הכיס שלכם במהלך המעבר. בהצלחה!