להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
מאמרים

מחפשים כסא לובי? אל תתפשרו על עיצוב

כסא לובי קונים עם סטטוסכסאות לובי, השקעה קטנה ומשתלמת!

כל בעל עסק יודע, יש צורך רב להשקיע בלקוחות הקיימים, ומלבד זאת גם חשיבות רבה להשקיע בלקוחות הפוטנציאלים. ככל שתשקיעו יותר בלקוחות שלכם, גם בפרטים הקטנים ביותר, הם ירגישו שאכפת לכם מהם, שהם חשובים לכם. הם מצדם יעניקו לכם יחס זהה ויישארו נאמנים לכם.

ההשקעה בלקוחות מתחילה בדברים הקטנים. חישבו על כל מוצר שקשור בדרך כלשהי ללקוח, והשקיעו בו. זה מתחיל עוד לפני שהלקוח נפגש איתכם, בשיחות הטלפון עם הלקוח, כמובן שעליכם להיות נעימים ואדיבים ולתת ללקוח תחושה טובה. זה ממשיך בהמתנה לפגישה שקבעתם. הלקוח מחכה מחוץ למשרד,  נכון, הוא לא אמור לחכות לכם זמן, אבל גם אם זה רק לזמן קצר, אתם בוודאי רוצים שיהיה לו נוח.

בשביל זה קיים כסא לובי, בדיוק כדי שיהיה ללקוח או ללקוח הפוטנציאלי הממתין לפגישה איתכם, מקום נוח לשבת. אם בכסא עליו הוא יושב יהיה לו נוח, אין ספק שהוא יכנס לפגישה איתכם במצב רוח טוב יותר והפגישה תהיה מוצלחת למדי.

קצת על חשיבותו של כסא לובי

מלבד הנוחות הרבה הנדרשת לכסא לובי, יש חשיבות רבה לחוזק שלו וליכולת העמידות של הכסא. על כסא לובי יושבים וממתינים מספר רב של אנשים במהלך היום. גם יכול להיות מצב שבו אתם מעבירים את כסא הלובי שלכם ממקום למקום לפי הצרכים המשתנים שלכם. לכן, על כסא לובי להיות כסא איכותי, חזק ועמיד במיוחד, וכך, למרות האנשים הרבים היושבים עליו מידי יום, הוא ימשיך להיות יציב ולשרת אתכם בנאמנות ובנוחות.

על ידי כסא לובי מעוצב, אתם יכולים לשדרג את חדר ההמתנה שלכם. כיסא המתנה פשוט מפלסטיק, לא ישקף כראוי את התדמית שאותה תרצו למשרד שלכם, אלא יגרום תחושת הזנחה ועליבות. לעומת זאת, כאשר תשקיעו בכסא לובי מפואר ויוקרתי, גם תדמית המשרד שלכם תהיה כזאת.

אנחנו מתמחים בעיצוב וייצור ריהוט משרדי בצורה מקצועית ואיכותית במיוחד. אם אתם מעוניינים בכיסאות לובי איכותיים ונוחים במיוחד, בעיצוב יוקרתי, פנו אלינו, ויחד נמצא את כסא הלובי המתאים לכם ביותר!

קראו עוד: בחירת כסא משרדי - לא מטלה קלה
קראו עוד: כסא אורח מעוצב - ללקוחות מגיע פינוק

חזרה למאמרים