להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
מאמרים

כסא אורח מעוצב: ללקוחות מגיע פינוק

כסא אורח מפנק קונים דרך סטטוסלא משנה במה אתם עובדים ולאיזו חברה אתם שייכים, אין ספק שאתם משתמשים בכיסאות.

לכסאות העבודה שלנו ולכסאות המשרדיים יש חשיבות רבה. אנחנו מבלים עליהם חלק ניכר מזמנינו ומבצעים פעולות רבות בזמן שאנחנו יושבים עליהם, בעיקר במהלך העבודה, ולכן הכרחי שהכסא עליו אנחנו יושבים יהיה נוח. מלבד זאת גם מראה הכסא צריך להיות נעים, וכך גם לנו, שנמצאים לידו או עליו שעות רבות, יהיה נעים יותר.

אם אתם בעלי עסק או משרד, לא משנה במה מתעסקת החברה שלכם, אתם בוודאי מבינים את חשיבותו הרבה של כסא אורח. לכסא אורח מגוון שימושים אפשריים במשרד, הוא יכול לשמש ככסא המתנה לאנשים המחכים, הוא יכול לשמש ככסא נוסף בזמן שצריכים, הוא יכול לשמש את העובדים בזמן ישבות וכמובן, הוא משמש לישיבת האורחים המגיעים לעסק שלכם.

לכסא אורח יש חשיבות רבה ביצירת תדמית נאותה לעסק שלכם. דמיינו מצב שבו המנהל ועובדיו יושבים על כסאות יוקרתיים, מרופדים ונוחים, ואילו האורחים שיושבים לידם, זזים בחוסר נוחות בכיסאות הפלסטיק הצרים שלהם. מובטח לכם, שבדרך הזאת, הפגישות העסקיות שלכם יהיו הרבה פחות מוצלחות ותדמית העסק תפגע. כסא אורח מיועד בראש ובראשונה ללקוחות העסק ולכן ישנה חשיבות רבה בהתאמת הכסא אליהם.

מגוון רחב של כסאות

ישנם סוגים רבים ומגוונים של כסאות אורח והבחירה בניהם צריכה להיות בחירה מושכלת. בחירת כסא אורח צריכה לקחת בחשבון גם את הצרכים הקיימים בבית העסק גם את התדמית הרצויה למשרד, וגם ריהוט משרדי המתאים לבית העסק. ניתן לפי הצורך ולפי ההתאמה לקהל הלקוחות שישבו על כסא האורח לבחור סוגים שונים של כסאות: כסאות מרופדים, כסאות בעלי מנגנון המאפשר לכסא להסתובב כיסאות עם ידיות, כסאות הנערמים אחד על השני ועוד.

כסא אורח מעוצב ומותאם למשרד הוא בעל חשיבות רבה למיתוג העסק כעסק יוקרתי ומצליח, ומלבד זאת, נותן חשיבות רבה ללקוחות ומעניק להם תחושת אכפתיות מצדכם על כך שדאגתם שגם להם יהיה נוח. אצלנו תמצאו מגוון רב של כסאות אורח מעוצבים המתאימים לסוגי משרדים שונים. כל הכסאות מיוצרים ומעוצבים על ידי בעלי מקצוע מנוסים בעבודה איכותית במיוחד. צרו איתנו קשר ונעזור לכם בבחירת כסא האורח המתאים לכם.

קראו עוד: מחפשים כסא לובי? אל תתפשרו על עיצוב
קראו עוד: כסא מנהלים - נוחות על גלגלים

חזרה למאמרים