להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

כסאות סטודנט

לימודים בבתי ספר, במכללות, באוניברסיטאות ובכל מוסד לימודים אחר, הם חלק חשוב מאד מן ההתפתחות האישית של כל אדם. הלימודים דורשים מכל סטודנט שעות רבות של ישיבה על כסא, הקשבה למורים ולמרצים, כתיבת סיכומים, תרגול ועוד. את כל הפעילויות הללו, עושים התלמידים והסטודנטים בישיבה על כסאות. ככל שהכיסאות מותאמים יותר לצרכים שלהם, כך הלימודים נעשים קלים ונוחים יותר. לכן, במרבית מוסדות הלימודים הגבוהים מציבים כסאות סטודנט, אשר מותאמים לצרכים של הסטודנטים בזמן הלימודים. חברת סטטוס מעצבת ומייצרת כסאות לסטודנטים בעשרות דגמים, בהתאמה אישית לצרכים של מוסד הלימודים ושל התלמידים שבו.

בחירת כסאות סטודנט

כסא סטודנט הוא לרוב כסא יציב, בגובה המותאם לישיבה נוחה, שאינה כרוכה בעבודה מול מחשב. כסאות אלה נועדו לישיבה בשיעורים ובהרצאות, והם מותאמים לכך מבחינה ארגונומית, כך שלסטודנטים יהיה נוח ככל האפשר. כסאות סטודנט מגיעים לרוב עם שולחן צמוד, לעיתים מתקפל, אשר מוצמד לאחת מידיות הכיסא, או מהווה ידית יחידה בפני עצמו.

המטרה היא שהסטודנטים היושבים על כסאות באוניברסיטה או במכללה לא יהיו זקוקים לשולחן נפרד, אשר מסרבל את הכיתה או אולם הלימוד, אלא יוכלו לכתוב ולסכם בנוחות את נושא השיעור, ואף לתרגל במהלכו, בצורה נוחה ככל האפשר. הכסאות מסייעים לסטודנטים בכל גיל ומקום להפיק את המרב מתקופת הלימודים שלהם.

כסאות סטודנט

כסאות לסטודנטים מבית סטטוס

חברת סטטוס היא חברה אשר מספקת מגוון שירותים לעסקים, מוסדות וחברות, בכל התחומים אשר קשורים בתכנון של ריהוט משרדי - החל מתכנון המשרד עצמו, דרך עיצוב הרהיטים המתאימים ועד לייצור ושיווק של ריהוט משרדי, בהתאמה אישית לצרכים של המשרד. מלבד הקטלוג הקבוע של חברת סטטוס, כל חברה ועסק יכולים להזמין כסאות ושאר פריטי ריהוט בעיצוב ובייצור אישי, בהתאמה לצרכים הספציפיים של המקום.

בתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות יכולים להזמין מגוון רחב של כסאות סטודנטים, על פי הצרכים המדויקים במקום. כל הרהיטים של חברת סטטוס הם כמובן רהיטים איכותיים, חזקים ויציבים. חברת סטטוס מעניקה לכם שירות מקצועי, אמינות ויעילות גבוהה. 

מחפשים כסאות סטודנט איכותיים? בואו ליהנות ממגוון עיצובים ומהזמנות אישיות, רק בחברת סטטוס!

eru