להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

כסאות מחשב

אמרתם משרדים, אמרתם מחשבים. אמרתם מחשבים, אמרתם כסאות מחשב - אמרתם כסא למחשב? אמרתם סטטוס מערכות ריהוט משרדי. כל עובד משרדי שיושב ליד או מול מחשב אישי, כדי שיוכל לעבוד באמצעותו ולנהל את סדר היום שלו, זקוק לכסא מתאים וראוי. כסאות למחשב הם פריטים בסיסיים והכרחיים בכל משרד וכוללים מספר מרכיבים שיכולים להפוך את חיי העובדים, המנהלים ויתר האנשים בחברה, לטובים יותר. סטטוס מציעה לכם כסא מחשב איכותי במבחר רחב של עיצובים לבחירתכם.

מה בודקים לפני שרוכשים כסאות מחשב?

העבודה על המחשב אמנם נעשית בישיבה, אך היא דורשת מאמצים מחלקים שונים בגוף (מלבד המוח כמובן). עבודה מול מחשב מאמצת איברים שונים בגוף דוגמת עיניים, צוואר, גב וכן הלאה. לאור אלה, בחירת כסא מחשב באופן כללי היא חשובה מאוד לעבודה תקינה. חשוב מאוד לדאוג לריהוט איכותי במשרד כדי שהעובדים יוכלו לעבוד בנוחות - ובשל כך גם ביעילות גבוהה יותר ועם מוטיבציה גבוהה יותר. סטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעה מגוון סוגים, אותם ניתן להתאים לגובה של עמדת המחשב, לגודל החדר ולתנאים סביבתיים נוספים.

חשיבות הכסאות לעיצוב המשרד

כסא מחשב דגם ורטיגו עם סטטוסכדי שהמשרד ייראה מעוצב היטב, יוקרתי ומרשים, כסאות המחשב צריכים להיות תואמים בעיצוב שלהם לעיצוב של שאר חלקי המשרד. עמדת המחשב עצמה, השולחן, צבע הקירות וכדומה. בסטטוס תוכלו לבחור מבין מבחר רב של עיצובים כדי שתתאימו את כסאות המחשב לעיצוב המשרד בצורה הטובה ביותר.

על פי הצורך, תוכלו גם לעצב באופן אישי את הכסאות שלכם על מנת להשיג את המראה המושלם של המשרד. סטטוס מערכות ריהוט משרדי מעסיקה מעצבים ועובדים רבים אשר יפעלו עבורכם במטרה לייצר כסאות איכותיים בדיוק לפי הטעם והצרכים האישיים שלכם ושל עובדי המשרד והחברה.

כסא מחשב איכותי - רק בסטטוס מערכות ריהוט משרדי!

חברת סטטוס מייצרת ריהוט משרדי עבור החברות והמשרדים הגדולים ביותר בארץ מזה שנים רבות. החברה מציגה מבחר רהיטים מוכנים ומאפשרת גם עיצוב אישי של רהיטים בהתאמה אישית. מחפשים את הכסאות הטובים ביותר למשרדים שלכם? רוצים להשקיע בעובדים היושבים שעות מול המחשב? פנו כבר עכשיו לסטטוס ותיהנו מקולקציה מרשימה וגדולה.

קראו עוד: כסאות משרד