להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

כסאות מזכירה

מחפשים כסאות מזכירה איכותיים? הגעתם למקום הנכון! כל אחד מאיתנו המבלה שעות עבודה ארוכות בישיבה, מרגיש היטב את הצורך בכסא משרדי איכותי, הדבר תקף במיוחד בעבודה בניהול אדמיניסטרטיבי המצריך שעות ארוכות על הכסא מול השולחן המשרדי. לפניכם מגוון מוצרים בקטגוריה.

רבים מאיתנו העוסקים בעבודה משרדית הדורשת ישיבה מול מחשב למשך שעות ארוכות חשים על בשרם את הצורך בכסא איכותי ונוח שיספק תמיכה מלאה לגב. כסא מאיכות ירודה בעל משענת שאינה תומכת בצורה מספקת עלול לגרם לכאבי גב שונים, הן כאבי גב תחתון והן כאבי גב עליון ובאופן כללי לישיבה לא נוחה שבהכרח מובילה לירידה בתפוקה ובאיכות העבודה. אצלנו בסטטוס מערכות ריהוט משרדי מתמחים במתן פתרונות שימנעו בעיות אלו באמצעות כסאות המזכירה וכסאות משרדיים באיכות גבוהה, כסאות ארגונומיים נוחים במיוחד שמתאמים לאדם העובד בישיבה ממושכת.

בחירת כסאות מזכירה

לכסאות משרדיים מטרות שונות וחשוב לעשות את ההבדל בין הסוגים השונים של כסאות אותם ניתן למצוא במשרד. כסא מזכירה דומה מאוד לכסאות עבודה רגילים, אך יש דגשים מיוחדים דווקא לעבודת המזכירות.

מה הצורך בכסא מיוחד?

כסאות מזכירהמזכירה (או מזכיר לצורך העניין) מתפקדת מול קהל לקוחות ולכן חשוב שתהיה דמות ייצוגית. חלק מתדמית זו מורכבת בעזרת כסא מתאים המעוצב בצורה ייצוגית ורשמית יותר. מזכירה יושבת מול שולחן קבלה או דלפק השונים במהותם וגבוהים באופן ניכר משולחן של עובד הייטק או כל עובד היושב מול מחשב ולכן גם הכסא שלה צריך להיות שונה. נוכחות המזכירה צריכה להיות בולטת מכיוון שהיא מטפלת בלקוחות המגיעים למשרד ולכן חשוב שתוכל לראות ולהיראות. 

עיצוב ופרקטיות של כסא מזכירה

שוק הריהוט המשרדי מוצף במגוון כסאות למזכירה המקשים על הבחירה של הכסא הנכון. ישנם שני פרמטרים מרכזיים שיעזרו לכם להחליט על הכסא הנכון - חשוב להתאים את הכסאות לסביבה העיצובית, בהתאם לקו הכללי ולאווירה השוררת במשרד והפרמטר השני - איכות הכסא, שיהיה נוח, פרקטי וימלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר.

סטטוס מערכות ריהוט משרדי - office-masters - מציעה לכם מגוון כסאות למזכירה, כסאות משרדיים וכסאות עבודה בשפע עיצובים וסגנונות. אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה בנוגע לכסאות עבור מזכירה בפרט ולריהוט משרדי בכלל. צרו קשר ונשמח לסייע בהתאמת ריהוט משרדי לעסק.

קראו עוד: כסאות המתנה
קראו עוד: כסאות משרדיים