להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

כסאות המתנה

כסאות המתנה הם אלמנטים חשובים ביותר בכל עסק. מדוע? משום שהם חלק מהכניסה לעסק, שנחשבת לכרטיס הביקור. כניסה שמעוצבת בחוסר טעם עם כסאות ההמתנה לא נוחים עלולה לפגוע בעסק, אך אם תציבו בלובי כסאות איכותיים, כפי שאנחנו בסטטוס מערכות ריהוט משרדי מציעים לכם, זה בהחלט יהווה יתרון. כסאות ההמתנה הללו חייבים להיות איכותיים, עמידים ונוחים.

כסאות המתנהכדי לרכוש כסאות ללובי ברמה גבוהה, יש לשמור על כמה דגשים חשובים: איכות וגימור יוקרתי, עיצוב והתאמת הכסאות וצבעי כסאות ההמתנה.

איכות וגימור איכותי לכסאות

הבחירה בכסאות המתנה באיכות גבוהה וגימור איכותי משפיעה על נוחות היושבים ועל עמידות הכסאות. הביטוי "הקמצן משלם פעמיים" מתאים לנושא זה. במקרה של כסאות ההמתנה אל תחסכו ואל תוותרו על איכות גבוהה של חומרי גלם איכותיים ועמידים, זאת על מנת שתוכלו ליהנות מכיסאות המתנה לעסק, שישמשו אתכם ואת לקוחותיכם נאמנה בעמידות ונוחות מרבית. אגב, במקרים של התפשרות על איכות במטרה לחסוך בכסף, מרבית הרוכשים נאלצים להחליף את כסאות ההמתנה שוב ושוב בשל חוסר עמידות ובלאי גבוה.

עיצוב והתאמת כסאות ההמתנה לעסק

כיום ניתן לבחור כסאות  המיועדים להמתנה בשלל צבעים, גדלים ועיצובים חדשים המשלבים איכות עם עיצוב ולכן בחרו עבור העסק או המשרדים שלכם כסאות או כורסאות המתנה שמתאימים לרוח הכללית של העסק ולחלל ההמתנה בו תרצו להושיב את לקוחות העסק.

כסאות המתנה - שחור-לבן או צבעים?

יש להתאים את צבעי כסאות ההמתנה לחלל החדר במטרה שאלה ישרתו את הקהל הרב. הצבע של הכסאות  הוא פרמטר חשוב ומשמעותי, כאשר בחירת צבעים בהירים יכולה לעיתים "לסבך" את בעלי העסק עם הצורך בניקיון קפדני במיוחד לכסאות ולכן בחרו בצבעים נוחים לשימוש ותחזוקה.

כולנו ישבנו ויושבים מידי יום על כסאות, על כן כולם מבינים את חשיבות הנוחות המרבית שחייבת להילקח בעת בחירת כסאות לבית העסק, לרבות כסאות המיועדים לשימוש עבור המתנה במשרד. בחרו את הצבע, הגודל, העיצוב ורמת הגימור הטובים ביותר של כסאות אלה, כאשר אתם בוחרים ריהוט משרדי ותיהנו ממוצר איכותי ועמיד לאורך שנים רבות.

קראו עוד: כסאות מנהלים
קראו עוד: כסאות המתנה לובי