להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

כך תעצב את המשרד שלך בצורה יוצאת דופן

משרד או מקום עבודה לא חייב להיות משמים או בעל מראה שגרתי. כיום אפשר, קל וכדאי לעצב את המשרד בדרך כזאת שהוא ישדר הרבה מאד מהשקפת העולם של המנהלים שלו, של המטרה שלו או המחויבות שלו כלפי קהל הלקוחות או אפילו לבחור בעיצוב ברוח המוצרים והשירותים שהמשרד מציע ללקוחות. אמנם הציוד והפריטים הנמצאים בכל משרד זהים, אך בבחירה נכונה אפשר לעצב את המשרד בדרך שיקית ומלאה בטעם טוב.

גם משרד שכבר קיים ומציע שירותים על בסיס שגרתי יכול לעבור תהליך של שדרוג, שינוי ושיפור. כאשר מתבססים על עקרונות של תכנון ועיצוב משרדים אפשר להפוך את משרד לפינת חמד של ממש שתשדר גם מקצועיות וגם תחושת חום וביתיות, גם יוקרתיות וגם מקום שאליו מוזמן כל אדם ואת כל התחושות האלה ניתן לשלב עם פריטים או אלמנטים המשדרים כלפי חוץ את האני מאמין של מי שמנהל את המשרד או עובד בו.

איך אפשר לשדרג את עיצוב המשרד?

כאשר מבקשים לשדרג עיצוב של חלל כלשהו - מה שחשוב זה באמת לדאוג לשינוי לטובה ולשיפור - גם במראה כלפי חוץ (כלומר אין שהלקוחות או האורחים רואים את המקום) וגם מבחינת הנוחיות של העובדים. כאשר הם יידעו שחשבו עליהם ושרווחתם האישית נלקחה בחשבון - יהיה נעים להם הרבה יותר להגיע לעבודה מדי יום ולתת שירות בשם המשרד.

מבחינת הריהוט - שדרוג העיצוב יכלול החלפת פריטי הריהוט באחרים - טובים יותר, איכותיים יותר ויפים יותר. התאמה של הריהוט לצבעים שעל גבי הקירות או למראה הכולל של המשרד תשדר מקצועיות רבה ושימת לב לפרטים הקטנים. כדאי לשקול התקנת שטיח מקיר לקיר במסדרונות המשרד - מה שיוסיף לאווירה חמימות רבה ותחושה ביתית. בתחומי עיסוק רבים תחושה זו גורמת להקלה בהרגשת הלקוחות המגיעים אל העסק.

ישנם לא מעט פריטי עיצוב ונוי שהוספה שלהם במקומות הנכונים יכולה לשנות באופן מהותי את המראה, גם של אותו האזור וגם של החלל כולו - אגרטל עם פרחים, תמונה או פוסטר, תוספת של עיטור על גבי צבע הקירות ואפילו התאמה של פריטי ציוד משרדי. כאשר כל פרט, קטן ככל שיהיה נלקח בחשבון ונותן את התרומה שלו - אי אפשר להתעלם מהעובדה שהמשרד כולו ייראה אחיד בעיצוב שלו ולא יהיה שום חפץ שייראה כנטע זר.

מה מאפשר המראה של משרד מעוצב ומשודרג?

כאמור, משרד מעוצב נותן תחושה של מקצועיות, של רצינות ושל חשיבה על פרטים קטנים שלא נעלמו מן העין. העובדים ייהנו להיכנס למשרד ששוררת בו אווירה נוחה ונעימה והלקוחות או המבקרים ירגישו שהם נמצאים במקום שדואג להם ושבו הם יכולים לומר דברים בצורה חופשית. זו הסיבה שאנשי מקצוע רבים מקדישים לא מעט זמן ומחשבה בעיצוב או שדרוג המשרד שלהם, מפני שהם רוצים לגרום ללקוחות להיכנס בשמחה, ללא חששות ובתחושות טובות וחיוביות.

כל פעולה שיוחלט עליה יכול להיחשב בתור פעולה לצורך שדרוג המשרד, שגן כל שיפור, קטן ככל שיהיה - יביא עימו שינוי גדול מאד שאי אפשר יהיה שלא להבחין בו. כך אפשר בעלות נמוכה ותוך פרק זמן קצר ביותר לשנות באופן מהותי את המראה של המשרד כולו, חדרי הישיבות ועמדות העבודה ואפילו של עמדת הקפה או חדר האוכל. שדרוג המשרד יביא לריענון ואוורור המחשבות, שכן התוספות תהפוכנה את המקום לשונה והאווירה תהיה בו באופן טבעי מעט שונה יותר.