להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

כך תייצרו סביבת עבודה נעימה במשרד

אחד האתגרים הבולטים הניצבים בפני כל בעל עסק או מנכ"ל הוא לייצר סביבת עבודה נעימה במשרד, כזו שתגרום לעובדים לבוא לעבוד שוב ושוב. זה הסוד שבתעשיית ההייטק פיצחו עם ימי כיף, בירה ונשנושים בימי חמישי, קונסולות משחק בחדר האוכל ועוד. דבר אחד כבר ברור - כאשר העובד מרוצה, התרומה שלו בעבודה הולכת ומתעצמת.

יש כמה דרכים מוכרות. הראשונה היא ימי כיף וגיבוש וימי משפחות. ימי כיף וגיבוש באים לשבור את שגרת העבודה פעם בכמה חודשים וליצור חיבור וזהות בין הקולגות לעבודה ובין העובדים למקום עצמו. דרך מצוינת נוספת לעשות זאת, היא באמצעות קיום ימי משפחות לעובדים. הימים הללו יוצרים חיבור גם בין בני המשפחה למקום העובדה. סיורים במקום העבודה אף מסייעים לבני המשפחה להתרשם.

ריהוט משרדי איכותי ונוח

כן, תתפלאו. אי אפשר בלי כמה טיפים על פרקטיות בעבודה. נוחות היא הדבר החשוב ביותר לכל עובד. עמדת העבודה, השולחן המשרדי, כסא העבודה, הציוד המשרדי, המחשוב וכמובן - פינות מנוחה והמתנה, כורסאות המתנה, עמדת מזכירה וכו'. לריהוט משרדי איכותי ונעים יש אפשרות לשפר את אווירת העבודה. עובד מרוצה = מעביד מרוצה.

מעקב אחרי שעות העבודה

נושא שעות העבודה, במיוחד אצל עובדים שעתיים ועובדים שלא נמצאים בהכרח במשרד, הוא נושא שיכול להיות פיל לבן בחדר שבו נוכחים העובדים והמעביד. כיום יש אפליקציות ומערכות מסודרות של שעוני נוכחות, אשר מטרתם להסדיר בצורה הנוחה והפשוטה ביותר את שעות הנוכחות של העובדים. לעובדים שנמצאים מחוץ למשרד כמו אנשי מכירות יש כיום אפליקציות שניתן להחתים אלקטרונית כניסה. לעובדים במשרדים יש אפשרות להחתים דיגיטלית דרך המחשב, בצורה ביומטרית באמצעות טביעת אצבע, עם כרטיס ועוד. כן, גם הנושא הזה התפתח נפלא בשנים האחרונות.

בונוסים

עצה למעסיקים, תמיד תחפשו לשדרג את התנאים של העובדים שלכם, בצורה שתשמר אותם אצלכם לאורך שנים, אבל במקביל תהיה משתלמת כלכלית עבורכם. בונוסים על הצלחות זו שיטה שנהוגה אצל אנשי מכירות, אך יכולה להתאים גם אצל עובדים רגילים עם יעדים (K.P.I). שבו בצורה מסודרת עם כל עובד, הגדירו יעדים ובונוסים ריאליים על עמידה בהם.

טיפ אחרון - לשחרר את העובדים בחמישי שעה אחת לפני הזמן. טיפ ששווה זהב.