להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

כך תוכלו להתחבר ללקוחות שלכם

ריהוט משרדי איכותי למשרדים ולעסק שלכם יכול ליצור רושם חיובי מאוד על הלקוחות שלכם. פינות ההמתנה, הכורסאות, המשרדים. לכל אלה יש חלק משמעותי ביצירת הרושם על לקוחות חדשים. במקביל, חייבים להקפיד לשמר לקוחות קיימים. אחת הדרכים היא באמצעות מתנות קטנות ואביזרים. מוצרי קד"מ הם אמצעי שיווק יעיל במיוחד למיתוג העסק שלכם בקרב לקוחות קיימים, ספקים, עובדים ולקוחות פוטנציאליים. מוצרי קד"מ אינם אמצעי שיווק חד פעמי שנעלם מהשטח במהירות ואינו משפיע על קהל רחב אלא נשאר ומשפיע לאורך זמן. הלקוח מקבל מתנה ממותגת של העסק שלכם וממשיך להשתמש בה למשך זמן ממושך, מחזיק מפתחות עם לוגו של החברה, מעמד לעטים בשולחן העבודה במשרד או כל פריט אחד ממותג שיש לו שימוש ביומיום. כל אחד שמח לקבל מוצרים אלו ולהשתמש בהם לנוחיותו.

היתרונות של מוצרי קד"מ

מוצרי קד"מ הם בעלי יתרונות שיווקיים משמעותיים הן מבחינת היקף החשיפה שלהם והן מבחינה תקציבית. כל מודעה או פלאייר פרסומי כבר אבדו את האפקטיביות שלהם בעולם המודרני שכולו מלא בסוגי מדיה רבים ומתקדמים. מודעה פשוטה תיזרק לפח האשפה בדיוק באותה קלות כפי שחולקה לידיו של המקבל ולא תותיר אצלו שום רושם מלבד תחושת מטרד קלה... מוצר קד"מ לעומת זאת, נשאר אצל המקבל ואין שום סיבה שבעת הצורך לא ישתמש בפרטים שעל המוצר ויפנה אליכם, הזמינות והקלות פועלת לטובתכם. 

מוצרי קדממבחינה תקציבית, פרסום בדרכים מיושנות כמו חלוקת פלאיירים ועלוני פרסום הינה יקרה ודורשת תחזוקה שוטפת. הוצאות של דפוס ועיצוב גרפי הינן הוצאות שוטפות, לא ניתן להסתפק בעיצוב גרפי אחד ובזה לסגור את העניין, הדבר דורש תחזוקה, עיצוב וחלוקה של החומר השיווקי. עדיף להשקיע בפרסום שנשאר לאורך זמן מאשר להסתפק בפרסום זול יותר שבסופו של דבר יוצא יקר יותר ותועלתי פחות.

בתכנון מוצרי קד"מ לחלוקה לעובדים או ללקוחות חשוב לתכנן את המוצר בצורה כמה שיותר פרקטית ונכונה מבחינה שיווקית ועיצובית. יש למקם את הלוגו במקום בולט על פני המתנה ולהדגיש את פרטי ההתקשרות כך שיהי קל ונוח לאתר אותם בעת הצורך.

חשוב שההדפסה תהיה מחומר עמיד שלא מתקלף עם הזמן ויחד עם הצבע נעלם גם הלוגו שלכם... דבר נוסף, השקיעו מחשבה ותשומת לב על מנת שהמתנה תהיה מתאימה למרבית קהל היעד שלו אתם מיעדים את המתנה. מתנה שימושית תהיה יעילה למקבלים ותפרסם אתכם בקרב אנשים רבים יותר.