להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

זרוע למחשב

אנחנו מבלים מול המחשב במשך שעות רבות בכל יום, בין אם בישיבה מול המחשב או במצב הפחות אופטימאלי - בשכיבה כאשר הלפטופ מונח עלינו. קל לטעות ולומר שעבודה מול המחשב אינה כרוכה בשום מאמץ והיא קלה להפליא, אך הדבר אינו נכון כלל. אנחנו יודעים כיום שישיבה ממושכת מול מחשב ועבודה מול מחשב גורמת לכאבי ראש, כאבי גב, צוואר תפוס, דלקות בגידי הידיים ואף לתסמונת מרפק טניס - נזק שנגרם ליד בעקבות שעות ארוכות של עבודה מול המחשב.

ברור לנו שבמציאות הנוכחית אי אפשר לוותר על עבודה מול מחשב. מיילים, אתרים, קריאה ועוד - לא רק שאי אפשר לוותר על השעות הללו, אלא הם כבר חלק טבעי משגרת היומיום.

מה הפתרון לכך? שימוש נכון במחשב

הדרך למנוע כאבים ושרירים תפוסים היא שימוש נכון במחשב. השימוש הנכון מתחיל ביציבה נכונה בעבודה מול המחשב, כאשר לא מומלץ כלל לשכב ולהניח את המחשב על הגוף. הפעולה הזו יוצרת עומס רב על הצוואר בעקבות הרכנת הראש הקבועה. בעת ישיבה מול מחשב יש להקפיד על ריהוט משרדי איכותי כגון כסא מחשב המותאם לנו אישית ונועד להעניק לנו ישיבה נכונה. פתרון יעיל ביותר לכך הוא שימוש בזרוע למחשב.

זרוע למחשב - במה בדיוק מדובר?

זרוע למחשב היא זרוע ניידת שאליה ניתן לחבר את מסך המחשב. כיום קיימות בשוק שני סוגים עיקריים של זרוע למחשב. הסוג הראשון - זרוע למחשב שעליה ניתן להתקין את מסך המחשב. הסוג השני - זרוע למחשב המותאמת לנשיאת מחשב נייד. היום ניתן להציב זרוע למחשב בגובה הרצוי, ניתן למתוח אותה לכל כיוון או מרחק (בגבולות ההיגיון). משמעות הדבר היא שנוכל להציב את מסך המחשב בגובה מול הפנים למשל ועל ידי כך לא נרכין את הראש ונסבול מצוואר תפוס.

בנוסף, זרוע למחשב היא יעילה מאוד כאשר אין לנו שולחן עבודה מתאים. במקום להניח את המחשב עלינו ולספוג קרינה לתוך הגוף, יש להניח את המחשב על מדף זרוע למחשב וכך לקרב את הלפטופ אלינו בצורה יעילה ובטיחותית.

בריאות היא דבר שאסור להתפשר עליו - כאבי גב או צוואר מרמזים על שימוש לא נכון במחשב. המציאות כיום מאפשרת שימוש נכון במחשב בעזרת עזרים תומכים, כגון כסא למחשב וזרוע, שנועדים להגן עלינו מפני ישיבה לא נכונה או רכינה ממושכת.

קראו עוד: תקשורת לחדרי ישיבות
קראו עוד: מבצעים