להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

וילונות לחדרי ילדים

כיום, חדרי ילדים מעוצבים במיטב הסגנונות ומיטב הרהיטים. חדרי ילדים מעוצבים עם טפטים מיוחדים עם דמויות אהובות, מדבקות מיוחדות, צבעים שונים וכן וילונות מיוחדים. וילונות לחדרי הילדים מוסיפים צבעוניות ואלמנט מעניין לחדר. בנוסף, באפשרות להחשיך החדר במידה ומדובר בילד קטן שזקוק לשעות שינה מרובות. את הוילון ניתן להזמין באופן מיוחד, כך שיתאים לריהוט המשרדי בחדר כמו שולחן וכסא מחשב ולשאר הריהוט והטקסטיל בחדר, כמו למשל הכיסוי למיטה או  כורסאות. את הוילונות ניתן להתאים באופן מיוחד לילד- למשל בחדר של ילד ניתן להתקין וילון בצבע התואם לטעמו האישי, או עם דמויות מיוחדות שהילד אוהב.

קיים מגוון רחב של וילונות מהם ניתן לבחור:

  • וילונות הסטה- המוסטים לשני צדי החלון. הוילונות הללו הינם מבד, כאשר ניתן לבחור את סוג הבת, עוביו, אורכו, וכן עיצובו, בין אם חלק, צבעוני, עם צורות או דמויות שונות.
  • וילונות הרמה- וילונות אותם תולים על חלון וניתן להרימם באמצעות חוטים. וילונות אלו לרוב יכולים להעניק הצללות שונות לחדרי הילדים, שכן ניתן לשלוט על גובה הרמתם. כמו כן, ניתן לבחור אם יהיו אטומים לחלוטין או שקופים במידה כזו או אחרת.
  • וילונות תלויים על מוט - אלו הם הוילונות הפופולריים ביותר בשוק, ועולתם אינה גבוהה כלל. למעשה מדובר בוילונות העשויים מבדים שונים ובגדלים שונים, נתלים על מוט אחד וניתן להסיטם ימינה או שמאלה, וכן לכסות באמצעותם את החלון באופן מלא.

וילונות לחדרי ילדיםוילונות יכולים להכתיב את עיצוב החדר באמצעות עיצוב דומיננטי, בד מלא ועבה ועיצוב מלאכותי. כמו כן, יכולים להיות עדינים, מבד בשקיפות גבוהה או נמוכה. הצבעים יכולים להיות עדינים או רועשים, והבד יכול להיות קצר ביותר כך שיכסה רק את חלקו העליון של החלון, או ארוך עד סופו של החלון ואף עד לרצפה. 

מומלץ לרכוש וילונות אותם ניתן לנקות בקלות. וילונות תלייה ניתן להסיר ולכבס מדי פעם ובכך למנוע הצטברות אבק עליהם. וילונות ההרמה לרוב עשויים מבדים אותם ניתן לנקות באמצעות מטלית לחה. וילונות הצוברים אבק, עשויים להכניס האבק לתוך הבית כך שיש להקפיד על ניקיונם.