להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

התאמת ריהוט לגן

כשאתם רוצים לשדרג את הגינה, השלב הראשון לאחר הפרחים והעצים הוא כמובן לבחור ריהוט לגן. אם חשבתם שריהוט לגן מסתיים בכמה כסאות פלסטיק ושלחן קטן שמתלכלך בשנייה אחת, טעיתם. קיימים הרבה סגנונות של ריהוט לגן, והריהוט נעשה מחומרים שונים, בצבעים שונים, ובאיכויות שונות. אבל לפני שאתם ניגשים לבחור ריהוט לגן, כדאי לכם לעשות סקר שוק, הן כדי לדעת איזו אפשרויות קיימות והן כדי לדעת מה המחירים וכך להחליט מה התקציב ולמה אתם שואפים להגיע.

ריהוט לגן שונה בתכלית מריהוט סלון, ריהוט משרדי או כל סוג של אחר של רהיט שנמצא בתוך הבית, והסיבה לכך פשוטה מאד: הריהוט שנמצא בתוך הבית לא נחשף לשמש, רוח, קור, חום, גשם, ברד, שלג, ולרוב – גם לא לחרקים. ומאידך, הריהוט לגן – כן. אם כן, תוכלו להבין לבד שהריהוט שאתם בוחרים לגן חייב להיות עמיד יותר מהריהוט שיש לכם בבית, וכן שצריך לשים לב לעניינים שונים.

התאמת ריהוט לגןאם כן, איך בוחרים ריהוט לגן?

לפני שנתחיל לדבר על איך לבחור את הריהוט, כדי לדעת שני דברים בסיסיים, הראשון, שאפשר לקנות רהיטים עם כיסוי, וכך תוכלו לשמור על מצב הרהיטים כמעט כמו חדש, גם במשך שנים. את הרהיטים תכסו בכל הזמן שאתם לא משתמשים בהם באופן אקטיבי, וכשאתם מעוניינים לשבת בכסאות או לשים דברים על השלחן, תוכלו אתם והאורחים הזוכים להסיר את הכיסוי ולהינות מהרהיטים היוקרתיים שקניתם.

עכשיו, כשאתם בוחרים רהיטים לגן, שבו עם עצמכם ותחליטו: האם אתם מעוניינים ברהיטים הכוללים חלקם של בד? האם אתם מעדיפים רהיטים שמשלבים זכוכית, עץ, או מתכת? האם אתם מעוניינים ברהיטים שהם בסגנון קלאסי או מודרני? ובכלל – כמה מקום יש לכם בגינה – האם יש לכם מקום ל2 כסאות בלבד, או שאתם מעדיפים משהו שיוכל לשמש את כל המשפחה המורחבת כשהם באים בסוכות?

אחרי שהחלטתם ובחרתם הגיע הזמן לעשות סקר שוק. תוכלו לבדוק מחירים, היצע, שירות לקוחות, תעודות אחריות, איכות המוצרים, וכן לבקש המלצות מחברים ומכרים. אל תשכחו, ריהוט לגן זקוק לניקוי וכיסוי שריהוט לבית לא דורש.