להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

הפתרון המושלם והמהיר להדחת כלים בכמויות גדולות

מטבחים מוסדיים של מסעדות או מטבחים ציבוריים אינם יכולים להרשות לעצמם להשאיר ערמות של כלים בלתי מודחות. קצב השטיפה צריך להיות מהיר ויסודי. על מנת לענות על צורך זה קיים מדיח כלים תעשייתי.

אין זה משנה איזה סגנון מסעדה או אוכל יש ברשותך, דבר אחד יהיה משותף לכולכם. הצורך שלך בהדחת כלים הוא צורך והכרח משמעותי כחלק מקיום המסעדה. לצד ההנאה הכרוכה בהכנת ארוחה מזינה ללקוח והענקת רגעי עונג ואושר קולינרי ללקוחות, קיים גם הצד הפחות נעים של המשוואה. ניקיון הכלים ואזור המטבח. במקומות אוכל ציבוריים הניקיון והדחת הכלים צריכים להיעשות באופן יסודי על מנת לשמור על רמת היגיינה גבוהה.

מדיח כלים תעשייתי עושה את העבודה בצורה יעילה ויסודית

כמויות הכלים המרובות הכרוכות בקיום המסעדה יכולות לקחת נתח זמן מכובד ומאמץ של עובדי צוות המטבח במידה ומחליטים להדיח את כל הכלים באופן ידני. הכנסת מדיח חשמלי תעשייתי למטבח שלך תוכל לצמצם את כוח העבודה הטכני ולאפשר לעבוד ביעילות רבה יותר. השימוש היסודי והסטרילי של מדיח כלים תעשייתי מבטיח שמירה על היגיינה גבוהה יותר ובכך גם עמידה בחוקי הבריאות המחמירים השומרים על בריאותם של העובדים ושל הלקוחות בצורה טובה יותר.

כך תזהו מדיח כלים איכותי

לפני שרוכשים מדיח כלים תעשייתי מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, על מנת שתוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר האפשרית. על המדיח להתאים למידותיכם ולדרישות של המסעדה או בית הקפה שלכם. תוכלו להתייעץ לגבי סוג הדיח האידיאלי עבור המטבח הציבורי שלך. הכל בהתאם לגודלו ולאופן השימוש במטבח.

נשמח להיות אתכם בקשר ולמצוא עבורכם את מדיח הכלים התעשייתי הנכון עבורכם, על מנת שנוכל לעזור לכם לייעל את עבודת המטבח שלכם ולתת לכם להתמקד בהנאה וכישרון האמתיים שלכם. הכנת האוכל ושירות הלקוח.

לפרטים נוספים ולהמשך קריאה היכנסו לאתר: http://www.starprofessional.co.il/