להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

היכן ניתן למצוא תמונות למכירה

כולם אוהבים לראות תמונות, וכמעט כולם אוהבים גם לתלות תמונות על קירות ביתם. לפעמים, גם לכם יש תמונות למכירה ואתם תוהים אם להציע לצד השני עסק – אני אביא לכם את התמונות המדהימות שלי ואתם תביאו לי את התמונות שאתם צילמתם. אך לצערי, העולם כבר לא נוהג כך מזמן. לכן כשאתם מעוניינים בתמונות חדשות, עליכם לחפש תמונות למכירה.

איפה כדאי לקנות תמונות?

תמונות למכירה יש בכמעט כל מקום. יש אפשרות לקנות תמונות למכירה בקניונים, יש בזארים, יש את חוצות היוצר, יש שווקים, וכמובן – יש את האינטרנט, שם אתם גולשים ברגע הזה, תוך כדי קריאת המאמר הזה. השאלה איפה לקנות את התמונות היא שאלה אישית וכל אחד יעדיף מקום אחר. אך כמובן, יש כמה כללים מנחים שכדאי לשים לב אליהם לפני שאתם סוגרים עסק.

קודם כל,  לפני שאתם בוחרים לקנות תמונות במקום מסויים, תנסו לברר עליו. אם מדובר בחנות קטנה בקצה השוק, רוב הסיכויים שלא יהיה איך למצוא את בעל החנות באינטרנט, אך לעומת זאת, תוכלו לשאול את התושבים ואת המוכרים והקונים האחרים מה דעתם. ואם מדובר על חנות אינטרנטית, תעשו עליה חיפוש גוגל קצר, הן באנגלית והן בעברית, ותקראו במיוחד את התגובות בפורומים השונים, שם אנשים מציגים את הדיעות שלהם ואף אחד לא משלם להם על זה.

היכן ניתן למצוא תמונות למכירהבנוסף, לפני שאתם קונים תמונה, חשוב לשאול את המוכר איך שומרים עליה. יש תמונות שלא כדאי לשים אותן בשמש, יש תמונות לא ממוסגרות שצריך לנקות כל כמה זמן. אם המוכר לא יודע להסביר לכם על ניקוי התמונה, תלכו לחנות אחרת. לא כדאי להשקיע בתמונה אם אחרי כמה חודשים היא תיהרס.

חשוב לזכור, שאם אתם במילא בוחרים לקנות תמונות ולהשקיע את הכסף, תעדיפו עבודה עברית. יש הרבה אמנים יהודיים, ישראליים, שגרים בארץ שלנו, ועבור כמעט כולם, הפרנסה באה רק בעמל רב. אם תקנו תמונה שהצייר ישראלי, תוכלו להרוויח גם מצווה וגם תמונה...וגם ערכים.

המאמר באדיבות: eliadyahalom