להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

החלפת כל הריהוט המשרדי - הוצאה קטנה, שינוי גדול

המשרד עבור רובינו הוא כמעט כמו הבית השני ולכן חשוב מאוד שהאווירה בו תהיה בהתאם. מה שכמובן משפיע רבות על האווירה והתחושה כאשר נכנסים למשרד בכל בוקר זה בעיקר העיצוב של המקום ואם המשרד נראה מוזנח או מיושן אז תאמינו או לא זה פוגע ברצון של העובדים להגיע ולעבוד ואפילו גם בתפוקה של העבודה. הבעיה היא ששיפוץ משרד כרוך בהוצאה כספית גדולה ולכן אנחנו מוותרים על זה ומעדיפים להשאיר את המשרד כפי שהוא מבלי לשנות שום דבר. אז זהו- שזה לא ממש נכון והמחיר של השיפוץ ממש לא חייב להיות גבוה או מוגזם, ניתן בהחלט לשפץ את המשרד ולהפוך אותו למקום שנעים להיות ולעבוד בו ובמקביל לעשות הכל במחיר אטרקטיבי ומשתלם. לפניכם מספר רעיונות שיוכיחו לכם שלא צריך לקרוע את הכיס כדי לעבוד במקום שעושה חשק להגיע אליו בכל בוקר.

איך לשפץ משרד מבלי לקרוע את הכיס


שיפוץ משרד יכולה להיות גם כרוכה בשבירה או הוספה של קירות, החלפת תאורה או אפילו הגדלה של המקום אבל שיפוץ משרד יכול גם להיות פשוט החלפת הציוד המשרדי במשרדכם ובכך אתם משנים את עיצוב המשרד מהקצה אל הקצה. שולחנות חדשים, כיסאות חדשים, זרועות חדשות למסכים, לוחות חדשים, מדפים חדשים והרשימה עוד ארוכה. לפעמים לא צריך לעשות שינוי מרחיק לכת כדי לקבל תוצאה מושלמת והכל כמובן במחיר שפוי שמתאים לכל כיס.

צביעת הקירות במשרד – להכניס למקום צבע אחר
עוד דרך מצוינת לשנות את העיצוב של המקום בהוצאה קטנה זו צביעת כל הקירות במשרד כאשר הקירות ממש לא חייבים להיות בלבן הרגיל או אפילו המשעמם. כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ משרדים האופציה הזו בהחלט באה בחשבון ואם וכאשר אתם בוחרים בה אתם מרוויחים פעמיים: גם עבודה קלה ופשוטה שמשנה לחלוטין את העיצוב של המקום וגם כמובן חוסכים בעלויות כי מדובר בהוצאה שלא תכביד עליכם.

הוספת קירות גבס – עבודה קלה ויעילה
הגבס הוא אחד החומרים המצוינים עבור אלו שרוצים לשנות, שרוצים לחדש ורוצים לעצב אבל לא רוצים להישאר עם חור בכיס. הוספת קירות גבס במשרד זו דרך מושלמת גם לחסוך בכל הקשור עבור עלות שיפוץ משרד וגם לקבל תוצאה נהדרת שלא תשאיר אף עובד במשרד אדיש לשינוי הגדול.

הרכבת תאורה חדשה – אור חדש במשרד
החלפת התאורה במשרד תוסיף המון אור למקום שלכם, מדובר על דרך חדשה יחסית ועד לפני מספר שנים לא כולנו הבנו את העוצמה והכוח שיש לתאורה כדי לשנות עיצוב של בית או משרד. התאורה היא תחום כוללני מאוד ולכן יש לבדוק היטב מבין כל האופציות שעומדות לפניכם ולבחור בתאורה החדשה שגם תאיר את המקום ותהיה אפקטיבית לעבודה וגם כמובן תשנה לגמרי את העיצוב במשרד.