להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
קטלוג

דלפקים למשרד

אחת הדרכים המובילות והמוכרות ביותר בהן ניתן למתג את הבית העסק או המשרד שלנו, בתור מקום עבודה אמין ורציני ששווה לעבוד איתו, היא באמצעות ריהוט משרדי איכותי ומתאים דוגמת דלפקים למשרד, שולחנות מנהלים וכסאות עבודה. על ידי רכישת ריהוט משרדי ניתן ליצור את התדמית שאנחנו רוצים לשדר ללקוחות העסק שלנו. כאשר משקיעים בריהוט איכותי, שמעוצב בהתאמה למשרד שלנו, גם הלקוח ירגיש בכך. ריהוט משרדי יוקרתי ישדר מסר של יוקרתיות ומקצוענות בעבודה ויראה ללקוחות שאתם משקיעים בכל הפרטים הקשורים לעבודה, גם בריהוט.

כיום, כאשר נכנסים כמעט לכל משרד קיים, הדבר הראשון שבו נתקלים הוא דלפק הקבלה ולכן ישנה חשיבות רבה לבחירת דלפקים למשרד. הנוכחות של דלפקים למשרד היא בולטת מאוד ולכן יש לו משקל משמעותי - תרתי משמע - ביצירת הרושם הראשוני אצל הלקוחות ובאי המשרד. מלבד רהיט משרדי שימושי, דלפק הקבלה משמש גם כרהיט משרדי עיצובי ובשל כך חשוב במיוחד להשקיע זמן ומשאבים בבחירתו.

כיצד לבחור דלפקים למשרד?

דלפקים למשרד אצל סטטוס ריהוט משרדיכדי לבחור את הדלפק שיתאים באופן המושלם למשרד, חשבו על הרצונות והצרכים שלכם. האם אתם רוצים להשקיע בדלפק בולט במיוחד שיסב מיד את תשומת הלב של הלקוחות הנכנסים? האם אתם מעדיפים דווקא דלפק שמשתלב ומתמזג עם שאר הריהוט במשרד וכמעט לא שמים לב אליו? ואולי דווקא מה שאתם צריכים זאת עמדה של מספר דלפקים למשרד? הבחירה תיעשה לפי הצרכים המשתנים של כל עסק ומשרד. עם זאת, לא משנה איזה דלפק בדיוק אתם צריכים, חשוב מאוד שתבחרו בדלפק מעוצב, המתאים בגודלו לגודל המשרד, דלפק הנראה טוב ונותן למשרד שלכם מראה יוקרתי.

רכישת דלפקים למשרד בהתאם לצרכי העסק

כדי שכל דלפקי המשרד ייראו טוב ובמקביל יהיו שימושיים, רצוי להיעזר בבעלי המקצוע שמבינים את צרכי אנשי המשרד. אנחנו בחברת סטטוס מתמחים בעיצוב וייצור ריהוט משרדי ולכן יודעים לתכנן את הדלפק בצורה אסתטית ורפקטית. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של דלפקים, אותם ניתן להתאים באופן אישי למשרד שלכם. הדלפקים למשרד שמיוצרים על ידינו עשויים כולם מחומרי גלם איכותיים ומיוצרים על ידי נגרים המומחים בייצור ריהוט משרדי.

חברת "סטטוס - ריהוט משרדי" מציעה עבורכם מגוון רחב של דלפקים למשרד, שיתאימו לכם אישית!

עוד בסטטוס: שולחנות למטבחונים
עוד בסטטוס: שולחנות לובי