להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג

בניית מותג בעזרת עיצוב גרפי

בניית מותג בעזרת עיצוב גרפיכל מי שמעוניין להקים עסק, יודע כי אחד השלבים החשובים הינו בניית מותג, שילווה את בית העסק בכל אופן שקיים. כך, למשל, אם מדובר באופה עוגות מקצועי, המותג- הלוגו שלו, יופיע על אריזות העוגות, שקיות ללקוחות, כרטיסי ביקור, מפיות, חולצות העובדים ואף פינקס הצ'קים שלו. מיתוג של בית עסק, הופך העסק מחובבני למקצועי בעיני הלקוחות, שירגישו נעים לפנות לבית העסק שהשקיע במיתוג עצמי, לעומת עסק ללא מיתוג, מה שעשוי להראות בעיני לקוחות כחובבני.

המיתוג במרבית המקרים מתבצע על ידי חברת פרסום, אך אם אין בידי בית העסק לשלם לחברת פרסום הגובה לרוב סכומים של כמה עשרות אלפי שקלים לטובת המיתוג, יכול העסק לפנות למעצב גרפי, שיבצע עבורו עבודה לא פחות טובה. עולם העיצוב הגרפי מתחיל בראש ובראשונה בקורס עיצוב גרפי. הקורס מעניק לתלמידיו את הידע והיכולות לעבוד עם התוכנות הגרפיות המקובלות ביותר- פוטושופ המיועד לעיצוב תמונות, אילוסטרייטור שהינה למעשה תוכנת ציור גרפית, וכן אינדזיין, המיועדת לרוב לשימוש עימוד, עיצוב ניירת ועיתונות. בנוסף, עשוי הקורס להוסיף תוכנות אנימציה, כמו פלאש.

קורס עיצוב גרפי, בניגוד לתואר בתחום, איננו מעניק יסודות עיצוביים, אלא לימוד טכני בלבד של התוכנות. את היצירתיות, על התלמידים להביא מהבית. על כן, אדם הלומד קורס עיצוב גרפי, צריך להיות בעל ראש פתוח, דימיון ויכולות ויזואליות טובות, על מנת להוציא את המיטב מהתוכנות הגרפיות. קורס עיצוב גרפי ילמד את יסודות התוכנות וכן פונקציות מיוחדות נוספות. ברוב הקורסים, יידרשו התלמידים להגיש תיק עבודות, אותן יוכלו לאסוף מעבודות שביצעו במהלך ובמסגרת הקורס, או לעצב עבודות שייכנסו במיוחד לתיק העבודות.

את תיק העבוות יציגו המעצבים החדשים בפני העבודות האופציונוליות שלהם אצל בתי הדפוס או חברות הפרסום בזמן הראיונות. תיק העבודות הינו למעשה כרטיס הביקור של התלמיד, כך שעליו להקפיד להכניס את עבודותיו הטובות ביותר, וכן לרענן תיק העבודות בהתאם להתמקצעות שלו. קורס עיצוב גרפי יעניק לתלמיד ידע רחב ומקצוע יעיל ונחוץ לעתיד, בו יוכל לעבוד הן כעצמאי בתחום והן כשכיר.