להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

בניית מותג בעזרת סרט תדמית

בניית מותג בעזרת סרט תדמיתכל מי שמעוניין להקים עסק, יודע כי אחד השלבים החשובים הינו בניית מותג, שילווה את בית העסק בכל אופן שקיים. כך, למשל, אם מדובר באופה עוגות מקצועי, המותג- הלוגו שלו, יופיע על אריזות העוגות, שקיות ללקוחות, כרטיסי ביקור, מפיות, חולצות העובדים ואף פינקס הצ'קים שלו. מיתוג של בית עסק, הופך העסק מחובבני למקצועי בעיני הלקוחות, שירגישו נעים לפנות לבית העסק שהשקיע במיתוג עצמי, לעומת עסק ללא מיתוג, מה שעשוי להראות בעיני לקוחות כחובבני. מה שבדרך כלל לא יודעים, זה המשקל המשמעותי שסרט תדמית שעשוי היטב יכול לייצר למותג ולעסק.

המיתוג במרבית המקרים מתבצע על ידי חברת פרסום, אך אם אין בידי בית העסק לשלם לחברת פרסום הגובה לרוב סכומים של כמה עשרות אלפי שקלים לטובת המיתוג, יכול העסק לפנות לסטודיו אנימציה בוטיק כמו היילנדר ב-http://www.highlander.co.il/, שיבצע עבורכם עבודה לא פחות טובה. עולם יצירת סרטונים וסרטי תדמית מתחילה בראש ובראשונה במחשבה עמוקה על הווית המותג ומה הוא מייצג. אולם אי-אפשר בלי עבודת אנימציה יסודית ויכולות לעבוד עם התוכנות הגרפיות המקובלות ביותר וגם תוכנות אנימציה מתקדמות.

הכוח של סרט תדמית כדי להביא את המותג שלכם לתודעה הציבורית הוא אדיר ואין להמעיט בו כלל. זאת ההזדמנות שלכם להפגין את היצירתיות ואת האווירה הטובה שמאפיינת את העסק או המוצר שלכם. על כן, חברה המזמינה יצירת אנימציה צריכה להיות בעלת ראש פתוח, דימיון ויכולות ויזואליות טובות, על מנת להוציא את המיטב מהתוכנות הגרפיות והיכולות של בית היוצר של הסטודיו. סרטי תדמית מוכרים בהשפעתם החיובית, אך תמיד חשוב לבקש לראות את תיק העבודות של חברת ההפקות שפונים אליה. אותן יוכלו לראות בדרך כלל באתר החברה כמו בדוגמה של היילנדר. יחד עם זאת כדאי בדרך כלל לעצב עבודות ייחודיות שייכנסו לתודעה בזכות היותן פורצות דרך ומותאמות באופן יוצא דופן למותג שלכם.

פרסום בעידן היוטיוב והפייסבוק לא חייב להיות קופירייטינג דלוח, אלא יכול להיות סרטון אנימציה חי ובועט. אפשר להתפרע ולהנפיש את מה שאתם רואים כחיים הפנימיים של המותג. אם צריך חברת ההפקות תעזור לכם לגלות את החיים הפנימיים הלאה ותעיר את דמותו ותדמיתו של העסק שלכם לחיים ומפנה אליו את אור הזרקורים.