להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

בלוג ריהוט משרדי

לריהוט משרדי חשיבות גדולה יותר מכפי שאנו נוטים לחשוב. התפקיד הפרקטי ברור, כדי לעבוד ביעילות חייבים כסא מחשב נוח, מספר כסאות משרד שיאפשרו קיום ישיבות, כיסא מנהלים שיבהיר לכולם את מעמדו של בעליו, שולחנות מרווחים לעמדות העבודה וכד'. אולם לצד מענה לצרכים מעשיים לריהוט משרדי תפקידים נוספים שגם הם חשובים מאוד. כך למשל בכוחם של פרטי הריהוט שאנו בוחרים להציב במשרד לתרום רבות לעיצוב, על כל המשתמע מכך. מדובר בעצמים בעלי נוכחות וככאלה יש להם השפעה מרחיקת לכת על המראה והאווירה בחלל סביבם. בעסקים רבים נושא העיצוב הוא עניין לו מקודשת תשומת לב רבה, לקוחות פוטנציאליים  מתרשמים מן האופן בו המשרד מעוצב וחשוב שרושם זה יסייע להם להחליט לעשות עימנו עסקים. גם עובדי החברה, ספקים ושותפים עסקיים ייהנו יותר משהייה במקום נעים, שביעות רצון כזו מטבעה שהיא מיתרגמת ליעילות ותפוקה מוגברת. לא כולם לוקחים בחשבון את מכלול תפקידיו של הריהוט המשרדי, כפי שתוארו לעיל. בפסקאות הבאות תמצאו טיפים שיסייעו לכם לבחור נכון ולהצטייד בפריטי ריהוט שישרתו אתכם היטב מכל הבחינות.

כיסא המיועד לתפקיד בו הוא משמש
המבחר הקיים בשוק הוא רב. מבחינת כסאות משרד למשל, לא רק שיש שלל יצרנים וספקים המוכרים דגמים הנבדלים זה מזה באיכות ובמראה אלא שיש גם חלוקה ענפה לפריטים המיועדים לשמש בתפקיד מסוים כזה או אחר. כסאות המיועדים לשמש בבתי עסק הם אולי הדוגמא המובהקת ביותר לחלוקה כזו, ישנם כיסאות מחשב, כיסא (או כורסא) לאורח, כיסא לחדר ישיבות, כיסא מנהלים, כיסאות המתאימים לפינת הקפה או לחדר אוכל (בעסקים בהם קיים אזור כזה) ועוד. חשוב מאוד להשתמש בכל מקום בכיסא מן הסוג המתאים, אורחים שיאלצו להמתין תוך שהם יושבים על כיסא מחשב יגיעו לפגישה נינוחים פחות ממי שחיכו ישובים על כורסא נוחה בפינת האירוח. באופן דומה, חשוב שמנהל יראה יושב על כיסא מנהל מכובד, כך הוא עצמו יוכל לעשות מלאכתו במסירות רבה יותר ובקביל הרושם שיקבל מי שיושב מולו יהיה הולם.

ריהוט משרדי יוקרתי יותר או פחות        
לאחר שפירטנו את התפקידים השונים של הריהוט במשרד והבנו שיש להקפיד לבחור פריטים שיהיו נוחים לשימוש ובה בעת יתרמו לעיצוב, נשאלת השאלה האם יש להשקיע ולרכוש ריהוט משרדי יוקרתי או שניתן להסתפק בריהוט זול יותר. מן הסתם, התשובה לשאלה זו תלויה באופי בית העסק והתקציב שניתן להקדיש לצורך הצטיידות בריהוט משרדי חדש. ישנם עסקים שרצוי מאוד שישדרו יוקרה, משרד עורכי דין או בית השקעות למשל, עסקים אחרים שואפים למראה ענייני יותר (משרד רואה חשבון או סוכנות ביטוח למשל), ישנם עסקים שמראה מזמין וביתי יתרום להצלחתם (מרכז מבקרים של חברה קבלנית למשל) ועוד. שיקול חשוב נוסף הוא אופן השימוש שיעשה בריהוט ואורך החיים שאנו מצפים לו, שהרי ריהוט איכותי יותר יהיה בדרך כלל יקר יותר אך גם יוכל לשרת אותנו לאורך זמן רב.

כדי לאזן נכון בין הצרכים והמחיר יש לברר לעצמנו תחילה מה היינו רוצים להשיג בתמורה להשקעה בריהוט החדש. כך למשל אם ברור לנו שללא ריהוט מרשים נפסיד לקוחות נאלץ להשלים עם מחיר גבוה של כל כיסא משרדי, כיסא מנהלים וכד', במקרים מסוים יהיה צורך להשקיע מאות שקלים בכל כיסא מחשב כאשר מחיריהם של כיסאות כאלה נע בין כ100 שקלים ל500 שקלים ואף יותר. פערים גדולים עוד יותר עשויים להיות בין כיסאות מנהלים שונות, מחיריהם של אלה עשוי לנוע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.