להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

איך תעבירו את המשרד ותשמרו על הציוד

איך תעבירו את המשרד ותשמרו על הציוד?

אין דומים רהיטי משרד לרהיטים ביתיים. לכל מקום הרהיטים המאפיינים אותו. בעוד בית מצויד במיטות, פינת אוכל וארונות למכביר. הרי במשרד נמצא לרוב עמדות עבודה, כסאות משרדיים נוחים או כסאות מנהלים, ארונות אחסון למסמכים בעיקר, מטבחון מינימלי ביחס למטבח ביתי. וכמובן – ריהוט של חדר ישיבות – שולחן רחב וכסאות לרוב סביבו. כאשר עומדים לרכוש רהיטים למשרד יש לפנות לחברה המתמחה ברהיטי משרד. חברה זו תוכל לספק רהיטים איכותיים ומתאימים לשימוש המשרדי. בהתאמה אישית לצורך של כל מנהל וצוות.

מעבירים את המשרד?

גם המשרד צריך לעבור מפעם לפעם דירה... מעבר למשרד חדש? זה יכול להיות בשל מינוף של העסק והגדלת השטח הנצרך, זה יכול להיות להיפך – מעבר לשטח מצומצם יותר לצורך הקטנת עלויות השכירות. וזה יכול להיות מעבר לאזור אחר בארץ. בכל מקרה של מעבר יהיה צורך לארוז את כל תכולת המשרד ולהעביר אותו ליעד – אל הכתובת החדשה. וממש כמו בעת העברה של בית, גם כאן יש צורך לארוז את כל התכולה, למיין את החפצים המיותרים שעלולים להכביד ללא כל סיבה. לארגן את כל המסמכים, לעטוף את כל המחשבים ואת הציוד הנלווה לקראת השינוע של הכבודה.

האם חייב לחול בלאי?

כולנו יודעים שבעת מעבר דירה עלול לחול בלאי ברהיטים וגם במוצרי החשמל, גם בעת מעבר משרד עלולים לחול נזקים שונים – רהיטים רגישים עלולים להישבר, מוצרי חשמל להינזק ועוד. כמובן שהתופעות הללו אינן רצויות על אף אחד מאתנו. איננו מעוניינים להוסיף לסעיף המעבר הוצאות מיותרות. אמנם פעמים הנזק הוא בלתי נמנע. אך אפשר בהחלט להגן על הרכוש ולבצע פעולות שונות לצורך הגנה עליהם מפני נזקים. ובכך למנוע נזקים חמורים שיגרמו להוצאות מיותרות לעסק.

הובלה מקצועית לרהיטי המשרד

ראשית חשוב לדעת כי בעת בחירה של חברת הובלות, יש לתת את הדעת למקצועיות של החברה. חברה מקצועית פועלת בזהירות ובאחריות תוך הגנה על הפריטים. הובלת משרד זה לא משחק ילדים! חובה לבחור חברה מקצועית ומיומנת שלוקחת אחריות על העבודה שלה. כזו שעובדת בזהירות תוך שימת דגש על שלמות התכולה. כמו כן חברה מקצועית תישא באחריות ובמקרה שחל נזק יהיה עליה לשלם אותו - באם הוא התרחש בגין רשלנות של אחד העובדים שלה.

הכנת הציוד לקראת מעבר

עוד יש לדעת כי לקראת המעבר חשוב להכין את כל הציוד. כי הובלות משרדים עם אתר המובילים בישראל כוללות גם הובלה של פריטים רגישים ושבירים במידת הצורך. לכן חובה לעטוף אותם בצורה יסודית ומתאימה. כך שטלטלות הדרך לא יגרמו לנזקים בלתי הפיכים. לשם מטרה זו ניתן לרכוש ניילון בועות . ניילון זה ואביזרים נוספים יגנו על מוצרים שבירים מפני נזקים בדרך. בצעו עבודה אריזה יסודית ואחראית ותמנעו נזקים משמעותיים. אמנם המעבר עשוי להימשך מעט יותר זמן, אבל זה בהחלט כדאי ומשתלם לשם מניעת נזקים.