להזמנות 09-951-1449
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
waze
סטטוס ריהוט משרדי
בלוג ריהוט משרדי

איטום גגות בירושלים

איטום גגות בירושלים מבצעים אצל א.ב. איטום!

חברת א.ב איטום גגות תבצע עבורכם איטום גגות בירושלים תוך הקפדה על עבודה איכותית ועמידה לאורך זמן. התקשרו אלינו!

חברת א.ב. איטום, חברה ירושלמית ותיקה, תבצע עבורכם את כל סוגי האיטום הנדרשים. אנו מומחים באיטום גגות, איטם מרפסת, איטום בגובה, איטום בהתזה וכל איטום לו אתם זקוקים! העבודה שלנו איכותית, מדויקת ועמידה לאורך זמן. אנו מתחייבים על איטום גגות עם אחריות של 10 שנים. אנו נבצע עבורכם עבודה מקצועית ומותאמת. בידינו ידע נרחב ומגוון שיטות איטום להתאמה ואיטום מרביים. אנו מחזיקים בתעודת אוטם של מכון התקנים הישראלי וכן מרכז הבניה הישראלי. בנוסף, אנו מחזיקים עובדים המתמחים בסנפלינג יחד עם ציוד מותאם, כך שנוכל לבצע עבורכם עבודות איטום גם בבניינים גבוהים ואף בגורדי שחקים. הכול במחירים מצוינים!

עבודות של איטום גגות בירושלים ועוד


החורף הירושלמי ידוע בעוצמתו. הגשם העז, הרוחות החזקות והקור הנוקב. א.ב. איטום היא חברה ירושלמית ואנו נבצע עבורכם איטום גגות בירושלים, וכן איטום מרפסת ואיטום קירות לפי הצורך. לא כדאי להזניח ולחכות לסיום החורף. הבעיה לא תיעלם ובסבירות גבוהה אף תגדל. אנו מציעים לכם ביצוע עבודת איטום גגות בירושלים במחירים נוחים שתוכלו לעמוד בהם.

איטום גגות בירושלים

בנוסף, כחברה אחראית ומקצועית, חשוב לנו לדייק ולעמוד בלוח הזמנים שנקבע על ידינו. כאשר מדובר במקצוענים היודעים את העבודה היטב, אין טעם למרוח אותה. כל סוגי האיטום יתבצעו על ידינו בזריזות ויעילות.

כחברה מקצועית ומיומנת, בידינו כל הכלים והחומרים הנדרשים לצורות איטום שונות. אנו נתאים עבורכם את האיטום המתאים שיעניק לכם הגנה מושלמת מפני רטיבות, נזילות וקור לאורך זמן. בין היתר אנו עובדים בשיטות של איטום בהתזה- שיטה מצוינת ונוחה לאיטום סדקים, קירות ועוד, וכמובן גם  בשיטה הקלאסית- איטום גגות ביריעות שמיועדת לאיטום של שטח נרחב.

**אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות: מבצעים עבודות איטום בגובה עבור בניינים וגורדי שחקים, עובדים גם עם בלי עסק, מפעלים ובעלי בתים ודירות פרטיים. מאחורינו אלפי לקוחות מרוצים!

התקשרו עכשיו!